Twoje dziecko też może zostać piłkarską gwiazdą

Twoje dziecko też może zostać piłkarską gwiazdą 16

Akcja „Zostać gwiazdą futbolu” to szansa na spełnienie dziecięcych marzeń o piłce nożnej. Rybka MiniMini zaprasza maluchy z całego kraju do wzięcia udziału w sportowej rywalizacji.

„Zostań gwiazdą futbolu” to akcja organizowana przez MiniMini, która ma na celu zachęcenie dzieci z całej Polski do aktywnego spędzenia czasu wolnego oraz uprawiania sportu. Bez wątpienia udział w akcji będzie niezapomnianą przygodą i świetną zabawą, ale również szansą na zostanie młodą gwiazdą telewizji.

Co zrobić aby wziąć udział? Zasady są proste. Na początek należy zarejestrować się na stronie casting.miniminiplus.pl oraz zamieścić film nagrany przez rodziców, w którym maluch pochwali się trikami sportowymi lub po prostu zabawą z piłką.

Rywalizacja będzie obejmowała sześć tur. W każdej z nich 40 nagrań z największą liczbą polubień zakwalifikuje się do rundy finałowej. Z grupy 240 finalistów jury wybierze 78 dzieci, które spełnią swoje marzenie i wystąpią w telewizji. W akcji mogą wziąć udział maluchy w wieku od 4 do 8 lat.

Finaliści castingu pojawią się jesienią w programie wyemitowanym na antenie MiniMini+. W każdym odcinku sześcioro uczestników będzie mogło zaprezentować swoje piłkarskie umiejętności oraz nauczyć się nowych trików.

Ponadto. po pierwszych pięciu turach Rybka MiniMini w wybranych szkołach i przedszkolach zorganizuje dzień sportu. Dzieci będą mogły rozwijać swoje piłkarskie umiejętności, a przy okazji świetnie się bawić korzystając z wyjątkowych atrakcji.

Partnerem akcji jest FCB Escola Varsovia, oficjany Partner FC Barcelona w Polsce, klub sportowy szkolący chłopców i dziewczynki w wieku 3-12 lat, którego zadaniem jest kształcenie i promowanie zawodników na najwyższy światowy poziom.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *