Tylko złotówka za bilet? To możliwe

Tylko złotówka za bilet? To możliwe 16

Jeździsz komunikacją miejską? Jeśli tak, mamy dla Ciebie ciekawą informację. Właśnie trwa promocja i bilety autobusowe można kupić za symboliczną złotówkę.

Od około półtora miesiąca w Białej Podlaskiej dostępna jest aplikacja mPay. Aktualnie trwa promocja, dzięki której bilety na podróż komunikacją miejską kosztują tylko złotówkę. Warunek to korzystanie z aplikacji i dokonywanie zakupu przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. Z promocji mogą skorzystać też posiadacze kart z logo różnych banków i organizacji płatniczych, nie tylko Mastercard.

Celem akcji jest przede wszystkim upowszechnianie mobilnego stylu życia i zachęcanie do korzystania z nowoczesnych i bezgotówkowych rozwiązań płatniczych. Promocja obejmuje normalne i ulgowe bilety jednorazowe. Podczas trwania akcji różnicę w cenie biletów pokrywają organizatorzy, a suma rabatów przeznaczonych na każdego uczestnika wynosi maksymalnie 15 zł.

Aby kupić bilet za 1 zł należy w aplikacji mPay dotknąć kafelka „Bilety” i z listy miast wybrać Białą Podlaską. Następnie trzeba wybrać potrzebny bilet i jedną z dostępnych metod płatności kartą np. mPay Wallet. By sfinalizować zakup wystarczy jedynie wpisać kod PIN, który otrzyma każdy użytkownik przy rejestracji w aplikacji. Można także skorzystać z opcji „Masterpass portfel elektroniczny” i dokonać płatności za pomocą dowolnego portfela np. „Masterpass by Mastercard”. Każdy zakupiony bilet automatycznie zapisuje się w aplikacji, a podczas kontroli wystarczy kliknąć w zakładkę „Kontrola biletów”.

Kartę płatniczą można zarejestrować bezpośrednio przy pomocy aplikacji mPay. By to zrobić, należy znaleźć zakładkę „Środki płatnicze”, dotknąć ikony karty i wypełnić formularz niezbędnymi danymi. Podobnie można to zrobić poprzez zalogowanie się na stronie mpay.pl.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Gdyby faktycznie bilety były po złotówce to miasto było by odkorkowane i co dziwne więcej by zarobili na tańszych biletach !!!