Uczennica z pozytywnym wynikiem. Na kwarantannie cała klasa

Uczennica z pozytywnym wynikiem. Na kwarantannie cała klasa 15

Jedna z uczennic bialskiego „Ekonomika” otrzymała pozytywny wynik testu na koronawirusa. Sanepid objął szkołę specjalnym nadzorem.

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej jest nadzorowany przez sanepid. Jedna z uczennic ma koronawirusa. Klasa w której uczy się nastolatka została objęta kwarantanną i lekcje odbywa zdalnie. Ponadto na kwarantannę trafiło także 19 nauczycieli. Pozostałe klasy przychodzą do szkoły w normalnym trybie.

Udostępnij!

Komentarze: 10

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Mądrze postąpili, że w kwarantannie jest tylko jena klasa bo w Kobylanach nie ma nauczyciela z potwierdzonym wynikiem ani ucznia a całą szkołę zamknęli , łącznie z przedszkolem ! paranoja, dyrekcja zafundowała nauczycielom wakacje bez żadnych podstaw ku temu. Nawet gdyby był nauczyciel który miał kontakt z zarażoną osobą to przecież nie możliwe aby miał kontakt ze wszystkimi klasami , łącznie z przedszkolem!!! Najlepiej zamknąć szkoły i niech się naród uwstecznia, lepiej taką ciemnotą sterować.

  2. Niestety jak widzę setkę dymiących uczniów na chodniku przed ekonomikiem na przerwie, gdzie kiepy przekazują z ust do ust, to sądzę że wirusek pójdzie dalej. . Czy dyrekcja i nauczyciele tego nie widzą ? Toż rano nie da sie przejść chodnikiem tyle tam stoi młodzieży.

  3. Mądrze postąpili, że w kwarantannie jest tylko jena klasa bo w Kobylanach nie ma nauczyciela z potwierdzonym wynikiem ani ucznia a całą szkołę zamknęli , łącznie z przedszkolem ! paranoja, dyrekcja zafundowała nauczycielom wakacje bez żadnych podstaw ku temu. Nawet gdyby był nauczyciel który miał kontakt z zarażoną osobą to przecież nie możliwe aby miał kontakt ze wszystkimi klasami , łącznie z przedszkolem!!! Najlepiej zamknąć szkoły i niech się naród uwstecznia, lepiej taką ciemnotą sterować.

  4. Mądrze postąpili, że w kwarantannie jest tylko jena klasa bo w Kobylanach nie ma nauczyciela z potwierdzonym wynikiem ani ucznia a całą szkołę zamknęli. Nawet gdyby był nauczyciel który miał kontakt z zarażoną osobą to przecież nie możliwe aby miał kontakt ze wszystkimi klasami , łącznie z przedszkolem!

  5. Ja słyszałam że w Kobylanach mają nauczyciela z pozytywnym wynikiem i dla tego zamknęli szkole i przedszkole a dzisiaj przeprowadzają dezynfekcję całego obiektu

  6. a czym ta dziewczyna dojeżdżała do szkoły? gdzie chodziła na zakupy? gdzie przebywała z kolegami? mieszka na stancji czy z rodzicami? rodzice jak dojeżdżają do pracy? gdzie robią zakupy? gdzie pracują?…………zamknąć pół BP trzeba

  7. te pseudo pandemie można zakończyć natychmiast wystarczy przestać robić te testy ktore jak sam nieżyjący już twórca stwierdził ze nie służą do diagnostyki tylko celów naukowych. Ludzie nietrzaśnięcie się z tego obłedu napedzanego przez media