Uczniowie zakończyli rok. Aneta Pszczoła-Dołęzka zakończyła go z nagrodą kultury

DSC_3307

To było wyjątkowe zakończenie roku szkolnego. Nagrodzeni zostali uczniowie, ale także nauczyciele. Za sprawą słynnego studniówkowego walca, Aneta Pszczoła-Dołęzka została wyróżniona nagrodą kultury.

Dzisiaj (22 czerwca) w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Uroczystość była połączona z zakończeniem roku klas gimnazjalnych.

Akademię rozpoczęły przemówienia Stanisława Romanowskiego,dyrektora oraz Dariusza Stefaniuka, prezydenta miasta. Po wielu ciepłych słowach skierowanych do uczniów oraz nauczycieli przyszedł czas na wyjątkową nagrodę.

Nauczycielka wychowania fizycznego, Aneta Pszczoła-Dołęzka została uhonorowana nagrodą kultury. To wszystko za sprawą studniówkowego walca, który przygotowała wraz z tegorocznymi maturzystami. Film obiegł internet i w krótkim czasie zyskał miliony wyświetleń. Uczniowie wraz z instruktorką mieli okazję prezentować walca także po studniówce. Gościli w programach śniadaniowych i prezentowali choreografię na wizji.

Dyrektor szkoły nagrodził także uczniów gimnazjum i liceum za wyjątkowe osiągnięcia, dobre zachowanie i frekwencję. Klasy, które uzyskały najwyższą frekwencję otrzymały bilety do kina.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *