Udana akcja kryminalnych. Udaremnili wejście na rynek ponad 1000 porcji narkotyków

Udana akcja kryminalnych. Udaremnili wejście na rynek ponad 1000 porcji narkotyków 15
Fot. Barbara Salczyńska- Pyrchla

Kryminalni z  komisariatu w Międzyrzecu zatrzymali wczoraj (29 maja) 27-letniego mieszkańca miasta, który posiadał przy sobie środki odurzające. W miejscu zamieszkania zatrzymanego znaleziono narkotyki, z których można by uzyskać ponad 1300 porcji dilerskich amfetaminy oraz niemal 50 porcji marihuany.

Do zatrzymania mężczyzny doszło na parkingu samochodowym. W posiadanej przez mężczyznę torbie policjanci znaleźli pojemniki z białym proszkiem oraz suszem roślinnym. Funkcjonariusze poddali zawartość znaleziska badaniom, które potwierdziły, że zabezpieczoną substancją jest amfetamina oraz marihuana. Podczas przeszukania miejsca jego zamieszkania funkcjonariusze ujawnili również inne nielegalne substancje, z których można by uzyskać ponad 1300 porcji dilerskich amfetaminy oraz niemal 50 porcji marihuany oraz 2 tabletki ekstazy.

 27-latek trafił do policyjnego aresztu, z którego zostanie doprowadzony do Prokuratury. Policjanci ustalają okoliczności sprawy. Zatrzymanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności za posiadanie znacznej ilości narkotyków. 

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *