Uderzył BMW w barierki. Spadł z nasypu

DSC_5591

19-letni mieszkaniec Terespola, kierując osobowym BMW najechał na metalową barierę ochronną, po tym auto zsunęło się z kilkumetrowej skarpy. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w miejscowości Polatycze. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, 19-letni mieszkaniec Terespola stracił panowanie nad pojazdem. Prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze zjechał na przeciwny pas jezdni. Po tym auto najechało na metalową barierę ochronną, następnie dachując zsunęło się z kilkumetrowej skarpy – podkreśla podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

W chwili zdarzenia 19-latek był trzeźwy. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku zdarzenia mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Szybki i wściekły. Grawitacja istnieje. Tak cie uczyli jeździć instruktorzy na kursie? Nauczka na całe życie, drugiej szansy może nie być…