Uderzył w barierki na krajowej 19

Uderzył w barierki na krajowej 19 16

Kierujący motocyklem 40-latek, podczas zjazdu z wiaduktu na drogi krajowej nr 19 wpadł w poślizg uderzając w barierkę. W chwili zdarzenia mężczyzna znajdował się w stanie po użyciu alkoholu.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 15 na ul. Jelnickiej w Międzyrzecu Podlaskim. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki BMW, 40-letni mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski, podczas zjazdu z wiaduktu na DK-19 stracił panowanie nad pojazdem. Motocykl wpadł w poślizg i uderzył w barierkę. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała.W chwili zdarzenia 40-latek znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Urządzenie wykazało 0,2 promila. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia drogowego oraz apelują o rozwagę na drodze – informuje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

Kierowanie pojazdem to odpowiedzialność za zdrowie i życie zarówno swoje jak też innych uczestników ruchu drogowego.

Uderzył w barierki na krajowej 19 17

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Pech niesamowity nie dość, że wypadek to jeszcze ilość alkoholu która nie miała najmniejszego wpływu. Kurczę minimalne przekroczenie, parę minut później i 0,19 i było by git.

  2. Ja, gdy wiem, że mam wyruszyć na drugi dzień motocyklem, nie sięgam po alkohol …
    Motocyklem jest zupełnie inna jazda niż autem.
    Masz tylko 2 koła, brak pasów i skupienie nie jest tak dobre jak w zwykły dzień, którego nie poprzedzało się libacją.
    Tak, libacją, piwko czy dwa dzień wcześniej, spoko, ale nie więcej.