Uderzyła skuterem w pojazd. Wezwano ratowniczy śmigłowiec

Uderzyła skuterem w pojazd. Wezwano ratowniczy śmigłowiec 16

Kierująca motocyklem 15-latka uderzyła w tył auta, którego kierowca zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Nastolatka z obrażeniami ciała przetransportowana została do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 16.30 na ulicy Warszawskiej w Białej Podlaskiej. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca motocyklem marki Yamaha, 15-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej najechała na tył poprzedzającego ją samochodu osobowego marki Mazda. W chwili zdarzenia kierujący autem 21-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska zatrzymał samochód przed oznakowanym przejściem dla pieszych. Jak ustalili mundurowi nastolatka nie posiadała uprawnień do kierowania motocyklem. – podkreśla podkom. Barbara Saczyńska-Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji.

W wyniku zdarzenia kierująca jednośladem doznała obrażeń ciała. 15-latka została przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Policjanci wyjaśniają szczegóły i okoliczności wypadku i apelują do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów.

 

Udostępnij!

Komentarze: 14

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *