Ukradł czekoladę i masło. Złodzieja zatrzymali mieszkańcy

Ukradł czekoladę i masło. Złodzieja zatrzymali mieszkańcy 16

Dwaj mieszkańcy miasta usłyszeli wołanie pracownicy sklepu. Bez zawahania podjęli pościg za sklepowym złodziejem i ujęli mężczyznę.

Wczoraj (14 maja) około godziny 10.30 pracownica bialskiego sklepu zwróciła uwagę na zachowanie jednego z klientów. Kobieta podejrzewała, że mężczyzna ukradł coś ze sklepu. Podeszła do niego, ale ten rzucił się do ucieczki. Wybiegła za nim ze sklepu i krzycząc „Złodziej! Ucieka!”.

Wołanie pracownicy usłyszeli dwaj mieszkańcy Białej Podlaskiej. 41-latek oraz jego o rok starszy przyjaciel ruszyli w pościg za złodziejem. Ujęli mężczyznę, który próbował się jeszcze wyswobodzić. Na miejsce wezwano policjantów. Sprawcę przekazano w ich ręce.

Podejrzenia pracownicy okazały się słuszne. Funkcjonariusze w trakcie wykonywania czynności w sprawie ustalili, że złodziejem jest 26-letni mieszkaniec miasta. Jego łupem padły czekolady oraz masło. Łączną wartość skradzionych ze sklepu przedmiotów oszacowano na około 60 złotych. Policjanci odzyskali skradzione mienie i w stanie nienaruszonym zwrócili je do sklepu. Sklepowy złodziejaszek został ukarany mandatem karnym.

– Dziękujemy mieszkańcom naszego miasta, za właściwą reakcję i wzorową postawę   godną naśladowania – pisze Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej komendy policji.

Udostępnij!

Komentarze: 13

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Łoooo to chyba najlepsza informacja w tym roku. Tak mocno ważna, lepiej napiszcie co dzieje się z karuzelą i tunelem na lubelskiej.

    1. Tunel na Lubelskiej wstrzymany – i to nie jest wina Prezydenta jak wiele osób twierdzi, gdyż wykonawcą tunelu jest kolej a nie miasto – źle ocenili stan gruntu i załatwiają papierki. Wkrótce budowa powinna ruszyć dalej.

  2. Ja bym jeszcze zapytał o stadion i rondo na Łomaska/Sidorska oraz czy sam najważniejszy zapisał sie na lekcje dykcji i akcentowania?

  3. Super temat!!! Co tam stadion co tam amfiteatr tunel na lubelskiej czy rewitalizacja krzny! MAMY ZŁODZIEJA CZEKOLADY I MASŁA BUHAHAHAHAAA

  4. Ahh ta dzisiejsza młodzież..zobaczcie do czego to doszło przez te smartfony, laptopy, tablety…40-latkowie dogonili 26 latka!!! a siedźcie dalej przed tymi monitorami to was 60-latkowie dogonią