Unijne pieniądze na bialski projekt

Unijne pieniądze na bialski projekt 15
fot. archiwum

Podpisano umowę o dofinansowanie projektu „Włączamy dobrą energię! Budowa małych instalacji OZE w mieście Biała Podlaska”. W naszym mieście wybudowanych zostanie 829 instalacji odnawialnych źródeł energii.

Projekt przygotowany przez Urząd Miasta Biała Podlaska jest największym w województwie lubelskim przedsięwzięciem dotyczącym małych instalacji OZE. Magistat czeka na indywidualną interpretację dotyczącą podatku VAT od dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej. Urząd poinformuje uczestników projektu o aktualnych kosztach udziału w projekcie oraz planowanych działaniach, gdy tylko otrzyma odpowiedź.

Wsparcie ze środków unijnych wynosi dziewięć mln zł. Instalacje pojawią się na terenie naszego miasta do końca 2019 roku.

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. 3 lata załatwialiście projekt, nie wszyscy się oczywiści „załapali” a chwalicie się jakby nie wiadomo co było. W okolicznych wsiach już od dawna takie projekty powstawały i powstają. Kolektory słoneczne czy foto… na wsiach normą. Wielki mi coś. rzeczywiście jest czym się chwalić.

  2. Szanowny Panie. Proszę mieć pretensje do rządzących miastem w poprzedniej kadencji, że nie widzieli potrzeby realizowania w Białej Podlaskiej takich projektów.

  3. wioski okoliczne już od 10 lat korzystają…….a tu ….czarna d…..no przecież jest światełko….3 lata UM pisał projekt? a kasa co miesiąc podstawa i dodatkowe zlecenia…..wszyscy to wiedzą……tak się „pracuje”?I ten zarządzający projektami dwulicowy fachman?