Urząd miasta informuje: akcja odśnieżania trwa od sześciu godzin

Urząd miasta informuje: akcja odśnieżania trwa od sześciu godzin 16

Odśnieżanie ulic Białej Podlaskiej rozpoczęło się o godzinie 3.30.  Jezdnie posypywane są piaskiem i solą, ale niestety opady śniegu nie ustają, a dodatkowo niska temperatura powoduje, że solanka reaguje dużo wolniej.

Wykonawcą utrzymania zimowego jezdni na terenie Białej Podlaskiej jest firma Tre-DROM. Dokładnie sześć godzin temu na ulice wyjechało osiem pługosolarek i jedna pługopiaskarka. – Cały czas mamy opad śniegu i niską temperaturę -8 C. W tak niskiej temperaturze dużo wolniej reaguje solanka. Wykonawca zapewnia że do godz. 12 jezdnie będą pozbawione błota pośniegowego – informuje bialski magistrat.

Udostępnij!

Komentarze: 18

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Bardzo w to wątpię, może wyjechały i odśnieżały, ale na Jana Pawła pierwszy przejazd był o 7 z minutami, a o resztę ulic to już szkoda gadać, proszę podać trasę jaką robiły od tej 3.30.

  2. Na wąskich ulicach sypanie solą powoduje nagminne niszczenie m. innymi fundamentów ogrodzeń, krzewów. Jako przykład ul. Bukowa w Białej Podlaskiej.

    1. dokładnie w tym sezonie na ulicy Wrzosowej ani razu nie była odśnieżana za poprzednich dwóch prezydentów takie sytuacje nie mały miejsca prawo panie Litwiniuk

  3. a na cholere te odśnieżarki mają przyczepione te kółka do pługów….ciągną tym lemieszem 5 cm nad ziemią i całe „g” zbierają….maskara…guma pod lemieszem jest do tego aby zebrać nadmiar śniegu a w przypadku gdy trafi na przeszkodę ma się ugiąć – proste….a ci nawet na kawałku gumy oszczędzają?…jak wykonawca chce oszczędzać to niech zmieni pracę…

  4. Panowie oszczędzamy skończyło sie wydawanie kasy wraz z wyborami a że bylo lepiej, właśnie to juz było aaaaaa teerazzzzzz, zbieramy na lotnisko, stadion, park, galerie, także powagi troszke moji mili powagi .

  5. „Wykonawca zapewnia że do godz. 12 jezdnie będą pozbawione błota pośniegowego” Tylko ciekawe którego dnia? bo nie widać żeby to było dzisiaj

  6. mało soli, mało soli! zamiast to to zgarnąć żeby szybko wyschło to cwaniaki sypią tą sól na potęgę…tylko czy ktoś się zastanawia nad tym, że taka ilość soli działa destrukcyjne na krawężniki, jezdnię o roślinach i drzewach nie wspomnę!….widocznie TreDrom wychodzi z założenia, że pracę trzeba szanować…i tak będą remontować w kółko te dziurawe drogi z pozapadanymi studzienkami!