Urząd „włącza” tryb zdalny. Wójt na kwarantannie

Urząd "włącza" tryb zdalny. Wójt na kwarantannie 15

Władze gminy Międzyrzec Podlaski zdecydowały na pracę urzędu gminy w trybie zdalnym. Nowe obostrzenia rozpoczną obowiązywać od 4 sierpnia. Ma to związek z COVID-19. W związku z tym Krzysztof Adamowicz, wójt gminy odbywa kwarantanne domową, bo miał styczność z osobą zakażoną. 

Od 4 sierpnia urząd gminy Międzyrzec Podlaski rozpoczyna pracę w trybie zdalnym. Ma to związek z koronawirusem. W sprawach pilnych będzie można się skontaktować z urzędem pod nr tel. 83 371 24 96 lub e-mail: [email protected] Kontakt z urzędem jest też możliwy przez platformę e-PUAP.

Jeszcze nie wiadomo jak długo potrwają te obostrzenia.

– Podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności biblioteki i oddziałów przedszkolnych w Tłuśćcu. Jednocześnie informuję Państwa, iż od jutra przebywam na kwarantannie, w związku z kontaktem z osobą u której potwierdzono zakażenie COVID-19 – informuje w media społecznościowych Krzysztof Adamowicz, wójt gminy Międzyrzec Podlaski.
Przypomnijmy, że w Międzyrzecu Podlaskim wśród sześciu policjantów wykryto wirusa. Komisariat Policji w tej miejscowości pozostaje nieczynny.

 

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *