Urzędnicy pomogą rozliczyć PIT

Urzędnicy pomogą rozliczyć PIT 15

Zbliża się termin składania do Urzędu Skarbowego deklaracji podatkowych za ubiegły rok. Każdy kto ma problemy z rozliczeniem może skorzystać z pomocy specjalistów.

Bialskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości i Aktywności Obywatelskiej proponuje mieszkańcom Białej Podlaskiej pomoc przy wprowadzaniu zeznania rocznego PIT37 do systemu oraz przesyłanie go drogą elektroniczną do właściwego urzędu skarbowego.

Zainteresowani mogą skorzystać z porady w siedzibie BCPiAO znajdującej się przy ulicy Łaziennej 3 w Białej Podlaskiej w dniach od 1 lutego do 30 kwietnia od godziny 9 do 17.

Pracownicy centrum udzielają pomocy w zakresie wprowadzenia do systemu niezbędnych danych, odliczenia ulgi na dziecko, odliczenia ulgi na internet, przekazania 1 procenta podatku na organizacje pożytku publicznego, wysłania PIT37 drogą elektroniczną bezpośrednio do urzędu skarbowego.

Podczas wizyty w centrum należy mieć ze sobą informacje o dochodach osiągniętych w 2017 roku (PIT11, PIT40A) oraz ubiegłoroczne zeznanie PIT-37 (za rok 2016), dowód osobisty, numer pesel dziecka/dzieci. Dokumenty te są niezbędne do rozliczenia.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *