Urzędnicy z Piszczaca unikają koronawirusa

Urzędnicy z Piszczaca unikają koronawirusa 16

W Polsce rozwija się sytuacja dotycząca koronowirusa. W związku z dynamicznie rozwijającą się i niebezpieczną sytuacją w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników urzędu gminy będą o ograniczeniach przyjmowania interesantów.

W okresie od 16 marca do odwołania ogranicza się funkcjonowanie Urzędu Gminy w Piszczacu do wykonywania zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom. .Wyłącza się bezpośrednią obsługę interesantów w Urzędzie Gminy w Piszczacu za wyjątkiem wydawania dowodów osobistych oraz aktów zgonu.

– W przypadku koniecznej wizyty osobistej od 16 marca do odwołania Urząd Gminy Piszczac wprowadza pisemną ewidencję interesantów (imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu kontaktowego). Dane zebrane w przedmiotowej ewidencji będą wykorzystane na potrzeby Urzędu Gminy Piszczac, a w sytuacji wyższej konieczności Urząd Gminy zastrzega sobie prawo przekazania ich do uprawnionych instytucji zewnętrznych – informuje Kamil Kożuchowski, wójt gminy.

Przyjmowanie interesantów odbywać się będzie po wcześniejszej rejestracji, która wykluczy inny niż osobisty sposób załatwienia sprawy.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *