Utopił się na dzikim zalewie. Pomimo akcji ratunkowej ludzie nadal się kąpali

Utopił się na dzikim zalewie. Pomimo akcji ratunkowej ludzie nadal się kąpali 16
Fot. Karolina Jaszczuk

Dziś doszło do tragicznego w skutkach korzystania z dzikiego akwenu wodnego. 29-letni zginął pomimo godzinnej reanimacji. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że mimo akcji ratowniczej kąpiący się ludzie nie przerwali rozrywki wodnej. 

Dziś przed godziną 13 Miejskie Stanowisko Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej otrzymało informację o topiącym się mężczyźnie. Miało to miejsce na Dzikim Akwenie Wodnym tzn. „Zielone” w Hrudzie. Na miejsce dotarły dwa zastępy straży pożarnej wraz z łodzią. Strażacy musieli wydobyć mężczyznę z wody. Resuscytacja trwała przez dłuższy czas lecz nie udało się mężczyzny uratować. Pogotowie Ratunkowe wraz z Policją były na miejscu zdarzenia.

Potępieniu zasługuje zachowanie osób,  które pomimo akcji ratowniczej nie zaprzestały rozrywki w wodzie. Na plaży obok nich trwała reanimacja 29-letniego mężczyzny, którą zakończyła się śmiercią.

 

Udostępnij!

Komentarze: 12

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Mieszkał w bp a był z łosic. Ogólnie zbydlęcenie społeczeństwa sięgneło dna , ale przy próbie uwagi zwrócenia to tylko pyskówki bo brak argumentów merytorycznych i brak znajomości logicznego wypowiadania się. Degręgolada umysłu

  2. Szkoda chłopa. A ludzie to teraz obojętni sa mają wszystko…. tylko kasa się dla nich liczy, dziewczyny też są inne niż kiedyś tylko kasa, i imponować koleżankom, Topisz się… rzucą ci kamienia….

  3. Skoro facet bierze kasę za wjazd to powinien zatrudnić ratownika!!!! A jeśli nie zatrudnił to powinien być współodpowiedzialny za to co się stało !!!!!!

  4. Witamy w erze fejsbuczka i insta. Dzis liczy sie tylko to czy focia ładna wyjdzie. A dziadowi na rowerze powinni z urzedu sprawę założyć za udostępnianie akwenu nie spelniajacego wymogow sanitarnych oraz bezpieczenstwa. I jeszcze dowalić zaległy podatek od opłat, które od kilku lat od ludzi pobiera.

  5. Jaki dziki akwen?! Prywatny! Pieniądze zostały pobrane?! to rozliczyć właściciela tego pożal się boże akwenu wodnego! Paragonów nie wystawia więc Urząd Skarbowy będzie miał co robić.