Utrzymali pozycję lidera

2

W II Turnieju o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Młodzików zespół z Białej Podlaskiej zajął 1 miejsce i umocnił się na pozycji lidera.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 i Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego reprezentujący klub UKS ,, Serbinów” Biała Podlaska ponownie na najwyższym podium. W drodze do zwycięstwa siatkarze pokonali zespoły: Skałkę Annopol 2:0, MKS Avię Świdnik 2:1 i w finale po wyrównanym meczu TPS Lublin 2:0.

Drugi zespół składający się z uczniów klasy sportowej 6a uplasował się na 11 pozycji zdobywając cenne sportowe doświadczenia.

Zwycięski zespół tworzą uczniowie klasy sportowej VIII a i VII a : Maciej Jasiński, Hubert Librant – wyróżniony zawodnik turnieju, Mikołaj Mazur, Marcel Typa, Nataniel Jóźwiak, Bartosz Mazur, Mateusz Karpiuk, Kacper Juszczuk, Dawid Wojewódzki, Filip Kowieski.