Utworzyli stowarzyszenie. Nadbuzanskie gminy razem

N
Fot: Miasto Biała Podlaska

Rozwój współpracy i wspieranie społeczności lokalnej to główne zamierzenia nowo powstałego stowarzyszenia. W jego skład wchodzi kilka nadbużańskich gmin.

W Urzędzie Miasta Biała Podlaska 14 sierpnia podpisano porozumienie w sprawie powołania komitetu organizacyjnego do utworzenia stowarzyszenia samorządów Euroregion Przybuże na, którym wszyscy zgromadzeni przedstawiciele podpisali wspólnie porozumienie .

Do realizacji porozumień należą Miasto Biała Podlaska , Gmina Terespol, Powiat Bialski, Gmina Biała Podlaska, Gmina Janów Podlaski, Gmina Kodeń, Gmina Konstantynów, Gmina Leśna Podlaska,  Miasto Terespol, Gmina Tuczna, i Gmina Zalesie.

 

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Panie Panasiuk … Pan się mie wtrącaj bo nie jesteś z nadbużańskiej gminy, tylko pilnuj Pan swojego „folwarku”. Jak wygląda droga z Ortela Książęcego do Dokudowa… obraz nędzy i rozpaczy a Wola Dubowska to tak wyglądają drogi że można zabłądzić i te wertepy. Bierz Pan przykład z Wójta gminy Terespol … tam się jeździ jak w Ameryce i oznakowane są dokładnie nawet indywidualne posesje a co do bialskiej gminy to jedno słowo… TRAGEDIA, jak ludzie na Pana głosują, nie wiem ?!?!?!