Uwaga międzyrzeczanie, ważna placówka zmieniła siedzibę

Uwaga międzyrzeczanie, ważna placówka zmieniła siedzibę 16

Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Punkt Konsultacyjno-Interwencyjny dla osób uzależnionych, współuzależnionych i ofiar przemocy od niedawna funkcjonują w nowym miejscu.

Dyżury pełnione są obecnie w Urzędzie Miasta Międzyrzec Podlaski przy ulicy Pocztowej 8 (Wejście F, I piętro – wejście od strony bloków). W pokoju nr 31 przyjmuje Dorota Jaszczuk, pełnomocnik ds. realizacji miejskiego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych. Można się tam udać w poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 7.30 do 15.30 oraz we wtorek i czwartek od 8 do 16. Z pomocy pełnomocnika będzie można skorzystać po 13 marca.

We wtorki i czwartki do 9 do 13 w pokoju nr 32 przyjmuje m.in. konsultant Wiesława Marczuk, która udziela porad w zakresie choroby alkoholowej, narkomanii i przemocy. W tym samym miejscu w poniedziałki od 18 do 20 interesanci znajdą pomoc psycholog Inez Kur. Z kolei w czwartki od 18 do 20 przyjmuje terapeuta uzależnień Tadeusz Dudziński. Ponadto w drugą i czwartą środę miesiąca odbywają się spotkania grupy wsparcia dla kobiet (od 18 do 20).

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *