Uwaga, ulica Warszawska będzie częściowo zamknięta

Uwaga, ulica Warszawska będzie częściowo zamknięta 16

Dziś rozpoczął się kolejny etap prac na jednej z głównych ulic miasta. Układana będzie tam ostatnia warstwa nawierzchni asfaltowej. Dla kierowców organizowane są objazdy.

Dziś i jutro (9 i 10 listopada) zamknięty dla ruchu będzie odcinek ulicy Warszawskiej od drugiego wjazdu do Parku Radziwiłłowskiego (Warszawska 15) do skrzyżowania z ulicą Kopernika. Kierowcy nie przejadą również ulicami Spółdzielczą, Kusocińskiego, Kilińskiego, Artyleryjską i Folwarczną. Zamknięte będzie także skrzyżowanie ulicy Literackiej z Artyleryjską. Objazdy zaplanowano ulicami Zamkową, Artyleryjską, Akademicką  i  Kopernika. Z kolei jadąc ulicą Warszawską od strony obwodnicy miasta objazd przebiega w odwrotnym kierunku.

Udostępnij!

Komentarze: 20

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Szkoda że miasto nie informuje o tym mieszkańców. Dobrze że chociaż tu pojawia się informacja, ale mocno późno. Jadąc rano w gęstej mgle – żadnych znaków o braku przejazdu tylko Pan machający rękami (swoją drogą podziwiam go za odwagę- w tak gęstej mgle machać bez żadnych znaków chociażby świetlnych i zawracać samochody to nie lada wyczyn 😀 ). Totalna dezorganizacja. Czekami z niecierpliwością na finał inwestycji 🙂

  1. Ojjjjj ojjjj
   Tragedię piszesz
   Myślę że było info na stronie miasta…
   Prezydent ustępujący dbał o nia…..bo śledziłem
   Ale że Ty nie czytasz to cóż…. Twoja skucha…
   To już zmierz dobrej zmiany….od 20 będzie lepsiejsza

   1. Ty Romulusie Ty, wez pod uwage ze nie kazdy ma internet babka z dziadkiem uja bedzie wiedziala ze objazd.jak do biedry bedzie jechala

 2. Już dajcie spokój z tą Warszawską ,,, bubel jakiego świat nie widział a dopiero zobaczymy jak przyjdzie zima choć i latem to jazda po tym dziadostwie będzie sztuką !!!

   1. Nie będzie mogła być poszerzona. Prawo jasno wskazuje jak szerokie mogą być pasy ruchu na polskich drogach i Warszawska po przebudowie będzie miała maksymalną dopuszczalną szerokość. Zanim coś się skrytykuje warto zasięgnąć wiedzy.

    1. A kto powiedział, że Warszawska ma mieć JEDEN pas ruchu w każdą stronę??? Nie można było zrobić dwupasmówki, jak przystało na ulicę wjazdową do 60-tysięcznego miasta? Albo chociaż czerwonego pasa manewrowego na środku, który ułatwiałby bardzo włączanie się do ruchu i skręcanie w lewo?

     Ja nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby bronić tej „inwestycji”. Ludzie, zobaczcie, jak wyglądają ulice już nawet nie w Lublinie, ale w miastach zbliżonych do Białej wielkością: Chełmie, Zamościu, Puławach. BP przy nich wygląda jak ubogi krewny pod względem infrastruktury!!! Jeżdżąc ulicami Zamościa, mam wrażenie, że poruszam się po mieście dwa razy większym od Białej. Nawet wjazdówka do Lubartowa od strony Lublina jest dwupasmówką. LUBARTOWA!!! Miasta trzy razy mniejszego od Białej.

     Jak taka ulica wjazdowa może przyciągać inwestorów?? Przecież, jak oni otworzą Warszawską, to korki będą sięgać Sławacinka, bo wzdłuż Warszawskiej mnóstwo dojazdów do posesji i skrzyżowań. Jak tam będą manewrować TIR-y??

     To będzie horror.