W Białej nadal czekają na wyniki. W lubelskim kolejny przypadek

W Białej nadal czekają na wyniki. W lubelskim kolejny przypadek 16

Nadal nie ma informacji o wynikach czterech podejrzanych o zakażenie się koronawirusem. Spływają zaś informacje z województwa o zakażeniu się młodej kobiety z powiatu zamojskiego.

– Informuję, że na terenie województwa lubelskiego mamy jeden nowy przypadek zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzony pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą: kobiety w przedziale wieku 20-40, z powiatu zamojskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym. Stan pacjentki jest dobry – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

Aktualnie (21 marca 2020 r.), na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 31 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych; 1 osoba zmarła.

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Smutne to wszystko, ale jak patrzę na zachowanie niektórych ludzi to jest tylko kwestią czasu kiedy ten wirus dotrze do naszych domów.
    Ludzie są nieodpowiedzialni. Kłamią. I są brudasami.

  2. To jakieś żarty! Jeżeli tyle czeka się na testy to co z tymi co mieli styczność z tą osobą. Porażka!!!! Kiedy będą te CH…e wyniki