W ciągu doby przybyło 5 osób. Oczekują na wyniki [MAPA WOJEWÓDZTWA]

W ciągu doby przybyło 5 osób. Oczekują na wyniki [MAPA WOJEWÓDZTWA] 16

Według danych Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie na terenie miasta i powiatu bialskiego ostatniej doby przybyło pięć osób, które z podejrzeniem koronawirusa są hospitalizowane. Na terenie lubelskiego już osiem osób ozdrowiało. 

Lubelski sanepid przedstawił liczby związane z rozprzestrzenianiem się choroby COVID-19. Minionej doby przybyło pięć osób, które są podejrzane o zakażenie i przebywają w szpitalu. Na tą chwilę w Białej Podlaskiej i powiecie bialskim na kwarantannie domowej przebywa 428 osób. 354 osoby są objęte nadzorem epidemiologicznym.

Dzień również podsumowują przedstawiciele wojewody. – Dane dotyczące sytuacji wywołanej koronawirusem SARS-CoV-2, na dzień 28 marca na terenie województwa lubelskiego: liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia – 32; liczba osób poddanych kwarantannie – 6815; Liczba osób objęta nadzorem epidemiologicznym – 4989 oraz liczba przypadków zakażenia  potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi – 85/3 (wszystkie przypadki potwierdzone/ osoby zmarłe) – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody.
W ciągu doby przybyło 5 osób. Oczekują na wyniki [MAPA WOJEWÓDZTWA] 17

 

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. A w Małaszewiczach normalnie odbywają się msze, mają gdzieś epidemie. Nie ma nad nimi kontroli czy jak? W piątek procesja co najmniej 20 osób

  2. Już tak nie krzycz karyna nie krzycz… Normalna rzecz chyba że jak się podejmujesz pracy jako policjant, strażak, ratownik… Itp podejmujesz chyba jakies pewne ryzyko tak? Jesteś totalna idiotka że nie potrafisz pojac pewnych cech życia? Oni świadomie zdecydowali pracować w pewnych strukturach mniejszych bądź większych zagrożeń. Jeżeli 99% a czasu siedzą i pierdzą w fotel to na prawdę praca pełna zagrożeń konowirusem raz na sto lat 😅😅😅😅