W ferie będą się bawić i gotować. Moc atrakcji w gminie

W ferie będą się bawić i gotować. Moc atrakcji w gminie 16
Gmina Międzyrzec Podlaski zadbała o atrakcje podczas tegorocznych ferii. Z pewnością każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Będzie można wybierać spośród warsztatów artystycznych, kulinarnych, zajęć bibliotecznych czy też innych.
Na poniedziałek (29 stycznia) zaplanowano warsztaty artystyczne na których będzie można nauczyć się projektowania maski karnawałowej lub układania mozaiki. Zajęcia odbędą się w świetlicy „Promyk” w Halasach w godzinach 11-15.

We wtorek (30 stycznia) chętni będą mogli wybrać się na dyskotekę lub świętować Dzień Rogalika na warsztatach kulinarnych od godziny 14 do 18 w świetlicy w Halasach. Tego samego dnia w świetlicy w Przychodach od 11 do 15 będzie można wziąć udział w zabawach ruchowych i upiec pizzę.

Środa (31 stycznia) także zapowiada się ciekawie. Od 11 do 15 w Halasach będzie można pobudzić swoją kreatywność na zajęciach plastycznych i przyrządzić koreczki na warsztatach kulinarnych. W tych samych godzinach w świetlicy w Pościszach „Nuda nie ma szans”. Pod taką nazwą odbędą się gry i zabawy. Chętni przekonają się na zajęciach plastycznych także o tym, że zima nie musi być biała.

Kolejne warsztaty kulinarne, karaoke oraz zajęcia biblioteczne odbędą się w czwartek (1 lutego) w świetlicy w Halasach w godzinach 11-15.  Tego samego dnia dzieci i młodzież mają okazję na biwak integracyjny z Gminną Biblioteką w Tłuśccu. Rozpocznie się o godzinie 18.

Piątek (2 lutego) upłynie pod znakiem dobrej zabawy. W Halasach od 11 do 15 będzie można zrobić witrażowe serduszko, upiec ciasto, wykonać papierowe kwiaty i zintegrować się z biblioteką.

W poniedziałek (5 lutego) od 11 do 15 w świetlicy w Pościszach odbędą się warsztaty artystyczne, zajęcia z modelowania balonów oraz zajęcia kulinarne. W świetlicy Żabcach od 10 do 14 odbędą się zajęcia plastyczne z elementami sensoplastyki.

Wtorek (6 lutego) pełny będzie zajęć plastycznych i warsztatów kulinarnych. Odbędą się w świetlicy w Przychodach od 11 do 15. W Żabcach w godzinach 10-14 zorganizowane zostaną gry i zabawy ruchowe, zajęcia plastyczne oraz karaoke.

7 lutego w świetlicy w Żabcach, także w godzinach 10-14 będzie można wziąć udział w zabawach z wodnymi woreczkami i innych zabawach ruchowych.

W czwartek (8 lutego) od 10 do 14 świetlicę w Żabcach rozbawią zajęcia plastyczne pt. „Królik Chrupcio” oraz tańce.

Piątek (9 lutego) będzie dniem, który zakończy i podsumuje ferie w gminie Międzyrzec Podlaski. Od 10 do 14 w Żabcach będzie można wziąć udział w zabawach ruchowych i zajęciach kulinarnych.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *