W kinie ponownie powieje grozą

W kinie ponownie powieje grozą 15
Jesteś spragniony filmowych emocji w hurtowej ilości? Jeśli tak, koniecznie wybierz się na nocny kinowy maraton.
W najbliższy piątek (9 marca) kino CINEMA3D przygotowało dla swoich widzów coś specjalnego. Ta wiadomość ucieszy zwłaszcza fanów horrorów i nieprzespanych nocy. Na ekranie pojawią się cztery propozycje.

Maraton wystartuje o godzinie 22. Widzów czeka m.in. premiera filmu „Nieznajomi: Ofiarowanie”. Jest to kontynuacja kultowego horroru „Nieznajomi”. Grupa zamaskowanych psychopatów powraca, by zebrać jeszcze bardziej krwawe żniwo.

Kolejną propozycją są właśnie wspomniani „Nieznajomi”. Przyprawiający o gęsią skórkę, oparty na prawdziwych wydarzeniach thriller przedstawia historię dwojga ludzi, którzy w domu na odludziu muszą walczyć o życie z trojgiem zamaskowanych morderców.

W piątek na ekranie pojawi się również „Amityville: Przebudzenie”. Samotna matka razem z trójką swoich dzieci przeprowadza się do nawiedzonego domu, jednak nie zdaje sobie sprawy, że wiąże się z nim niezwykle krwawa historia.

Podczas maratonu zostanie wyemitowany także film „Bye Bye Man”. Trójka studentów postanawia zamieszkań w domku na przedmieściach. Mija zaledwie kilka dni w nowym miejscu, a zaczynają dokuczać im choroby i inne zjawiska, które trudno wytłumaczyć.

Bilety w cenie 30 zł można nabyć w kasach kina bądź w systemie online. Na to wydarzenie nie jest prowadzona rezerwacja miejsc.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *