W kinie Walentynkowo

W kinie Walentynkowo 16

Jeśli jesteście fanami filmu to kino Merkury przygotowało dla Was pomysł na spędzenie Walentynek. Odbędzie się tam maraton filmowy.

Jak co roku w kino Merkury oferuje swoim widzom maraton filmowy z okazji Walentynek. Odbędzie się on w sobotę (16 lutego). Rozpocznie się o godzinie 22. Widzowie będą mogli zobaczyć na ekranie „Narodziny Gwiazdy” i „Planetę Singli 3”. Cena karnetu na maraton to 26 złotych.

„Narodziny Gwiazdy” to film o płomiennym romansie między gwiazdą muzyki country, a rozpoczynającą karierę młodą piosenkarką. Jedno spotkanie odmienia ich życie na zawsze. W główne role wcielili się Bradley Cooper i Lady Gaga.

„Planeta Singli 3” to kolejna część jednej z ciekawszych polskich komedii. Ania i Tomek postanawiają zalegalizować swój związek. Na prośbę Ani, ślub ma odbyć się w rodzinnej wsi, u krewnych Tomka. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Pojawi się też kilka nowych problemów w życiu weselnych gości, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie.

W kinie Walentynkowo 18

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *