W mini siatkówce najlepsze były międzyrzeczanki

DSC_0020
fot. nadesłane

Finał powiatu bialskiego w mini siatkówce dziewcząt bez wątpienia należał do zawodniczek ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim. Ich drużyna otrzymała puchar oraz awans do rejonu.

Siatkarskie zmagania odbyły się w środę (6 lutego) w hali Szkoły Podstawowej nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim. To właśnie uczennice tej placówki okazały się najlepsze w finale. Dziewczęta w meczu o pierwsze miejsce pokonały drużynę ze Szkoły Podstawowej w Janowie Podlaskim. Na trzecim miejscu uplasowała się ekipa ze Szkoły Podstawowej w Wisznicach, a na czwartej były przedstawicielki Szkoły Podstawowej w Kodniu.

Drużynę z Międzyrzeca reprezentowały Brodawka Laura, Cisak Amelia, Daniluk Oliwia, Frańczuk Zuzanna, Hryciuk Julia, Jeleszuk Izabela, Maksymiuk Aleksandra, Marciniuk Aleksandra, Markowska Gabriela, Mróz Zuzanna, Szyndler Klaudia oraz Wasiluk Kornelia. Dziewczęta otrzymały awans do kolejnego etapu zmagań oraz Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego. Finał rejonu zostanie rozegrany 15 marca w hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Białej Podlaskiej.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *