W pobliżu szkoły ciężarówka uderzyła w trzy auta

W pobliżu szkoły ciężarówka uderzyła w trzy auta 16

Do zderzenia trzech osobówek z ciężarówką doszło w pobliżu szkoły podstawowej. Do jednej z osób wezwano pogotowie ratunkowe.

Dzisiaj (3 grudnia) około godziny 8.30 doszło do groźnego zdarzenia drogowego w Rudnikach. W pobliżu szkoły podstawowej ciężarówka marki Mercedes uderzyła w trzy samochody osobowe – BMW, Peugeota, Renaulta.

Strażacy dotarli na miejsce i zabezpieczyli teren kolizji. Jednej z osób udzielili wsparcia psychicznego. Po przybyciu załogi karetki pogotowia przekazano ją pod ich opiekę. Nie stwierdzono jednak żadnych fizycznych obrażeń.

– Kierujący ciężarowym Mercedesem nie dostosował prędkości na oblodzonej drodze. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych za spowodowanie kolizji – wyjaśnia Wojciech Lesiuk z bialskiej komendy policji.

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Nie dostosował prędkości czytaj zamiast stać na parkingu pojechał zarobić na chleb. Bliżej prawdy byłoby stwierdzenie, że zima zaskoczyła drogowców. Przy takiej szklance wystarczy, że masz niedociążone osie i tańcujesz jak rząd u Rydzyka.