W szpitalu jedna osoba z koronawirusem. Siedem z podejrzeniem

W szpitalu jedna osoba z koronawirusem. Siedem z podejrzeniem 16

W bialskim szpitalu przebywa jedna osoba z pozytywnym wynikiem koronawirusa. Już wiemy, że nie jest to pacjent z Białej Podlaskiej, który do tej pory miał stwierdzony COVID-19. 

– Obecnie w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej znajduje się siedem osób z podejrzeniem koronawirusa i jedna osoba z wynikiem pozytywnym. Pacjenci znajdują się w obszarze izolowanym – informuje Magdalena Us, rzecznik prasowy bialskiego szpitala.

Udało nam się ustalić kim jest ten jeden pacjent z potwierdzonym wynikiem pozytywnym. Jest to kobieta w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu radzyńskiego, która miał potwierdzony wynik w miniony weekend.

Udostępnij!

Komentarze: 8

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. A ile osób umiera dziennie w szpitalu i domu od 01.01.2020 do dzisiaj i ile umarło w tym samym okresie w latach poprzednich? Jako media niezależne opublikujcie prawdę, bez straszenia a z pełnym obiektywizmem.

    1. Umieralność na coronavirus to ok 6%. Gdy zarazimy cały świat. To 6% z 7,7miliardow ludzi to ok 460mln ludzi. Czyli np cała ludności USA i Rosji. Mało? Chyba nie.

  2. A ile tych osób co wymieniasz zaraziło innych? Wpisz na YT ecuador coronavirus i zobacz co się dzieje w Ekwadorze. Trupy leżą na ulicach, w domach.

  3. U nas na dziś biorąc pod uwagę wykryte przypadki śmiertelność jest poniżej 4%. A ile osób przechorowalo wyzdrowialo lub przeszło zakażenie bezobjawowo a nie byli badani, tego nie wiemy, ale wiemy że było ich co najmniej kilkakrotnie więcej od stwierdzonych przypadków, jeśli by ich dodać i obliczyć śmiertelność byłaby jeszcze nizsza zapewne dużo poniżej 1%.