W szpitalu kilkunastu zarażonych jest hospitalizowanych

W szpitalu kilkunastu zarażonych jest hospitalizowanych 16

Prawie 20 osób znajduje się w bialskim szpitalu w związku z zarażeniem się koronawirusem.

– W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej hospitalizowanych jest siedemnastu pacjentów z wynikiem pozytywnym w kierunku COVID-19. W Izolatorium przebywają dwie osoby – informuje Magdalena Us, rzecznik prasowy bialskiego szpitala. Do dyspozycji chorych w obszarze COVID bialskiego szpitala znajduje się 59 łóżek, w tym 6 Intensywnej Opieki Medycznej.

Udostępnij!

Komentarze: 25

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Jeśli miałem kontakt z osobą zakażoną to gdzie mam się zgłosić na badanie i w jakim czasie od chwili kontaktu?

  1. Sytuacja wygląda następująco.. Zakażonych jest o wiele więcej nie robią żadnych testów. Szukają ludzi którzy jeździli gardenem a nikogo nie objęli kwarantanna.. Był wynik pozytywny u jednej kobiety chorej umysłowo mającej żółte papiery i co? Latała po wsi 2 dni bo nie rozumie że musi być w domu.. Sanepid nic z tym od razu nie zrobił tylko policję wysyłali która nawet nie wyszła z samochodu do niej.. Dopiero na 3 dzień jej znaleźli miejsce w psychiatryku… Ilu ludzi mogła zarazić? Tak to dziala

  1. Może dlatego, że to nie była wizyta Prezydenta tylko wiec jednego z kandydatów?
   Mimo to wzmianka powinna być, a może nawet relacja bo wyglądało to ciekawiej niż pokazuje TVP.

 2. Najlepiej skontaktować się z bialskim sanepidem w godz. 7:30-15:.05 tel. 83 344 41 60 , poza tymi godzinami +48 505 187 728. Lub z numerem alarmowym 112 lub 999 tam powinni udzielić informacji. Infolinia 800 190 590

  1. Dajcie ludziom z sanepidu ŻYĆ !!!!!! Oni przeżywają katusze jakie sprawili im minister niby zdrowia i kłamczuszek który zamiast zarządzać jeździ po kraju i okłamuje Naród jak ma głosować !!!

 3. Sytuacja wygląda następująco.. Zakażonych jest o wiele więcej nie robią żadnych testów. Szukają ludzi którzy jeździli gardenem a nikogo nie objęli kwarantanna.. Był wynik pozytywny u jednej kobiety chorej umysłowo mającej żółte papiery i co? Latała po wsi 2 dni bo nie rozumie że musi być w domu.. Sanepid nic z tym od razu nie zrobił tylko policję wysyłali która nawet nie wyszła z samochodu do niej.. Dopiero na 3 dzień jej znaleźli miejsce w psychiatryku… Ilu ludzi mogła zarazić? Tak to dziala

  1. Rzeczywiście a WOT w Piszczacu i Kodniu to co robi? Proszę najpierw zorientować się, a później pisać.A jak Pani wiedziała, ze osoba biega po okolicy to mogła Pani zadzwonić na Policję. Pracownicy Sanepidu nie mają pilnować ludzi to chyba funkcja Policji.

   1. Nie tylko kobieta latała po wsi . Faceci mający kontakt z osobą zarażona uciekli i tez pewien czas szukali ich . Ciekawe ile osób po drodze spotkali🤔

 4. Dobrze ze platforma obywatelska nie rządzi , bo była by teraz tragedia Włoch , jak za rządów platformy, świńska grypa, i Ewa Kopacz .
  Patrząc na fakty , to moje zdanie i fakty ! Pan Trzaskowski jest fałszywy kłamie , oszukuje na potrzeby Kampanii Prezydenckiej , w Warszawie nie spełnił obietnic wyborczych . To co wracamy do programu , decyzji i rządów PO .
  Podwyższyć wiek emerytalny dla kobiet i mężczyzn do 67 lat, relokacja uchodźców muzułmańskich w Polsce , ja wolę wojska amerykańskie w Polsce , bo uchodźcy mordują , kradną i taki z nich pożytek jak w Niemczech , Francji , Szwecji itd …
  Zabrać 500 plus, 300 plus, 13 emerytura, Rostkowski powiedział wyraźnie nie ma na to pieniędzy i nie będzie, no dla nich były , podatki zbierali tak samo przez 8 lat, i nic z tego nie było, na służbę zdrowia wydawali mniej i na wojsko . Będą kiedyś płakać Ci co głosowali za Trzaskowskim , ale będzie za późno na wszystko . Wróci Polska dla Elit nie dla ludzi , łatwo zmanipulowali i oszukali ludzi mało inteligentnych . Ja pamiętam jak Trzaskowski chciał rozwiązać marsz Niepodległości , w którym szedł Pan Bosak i ja , ale za to Trzaskowski ochoczo maszeruje w marszach LGBT
  A i nie będzie podwyżki płacy minimalnej , będzie tania siła robocza, tak było za PO , Polacy to tania siła robocza, OFE ukradli to też już nie oddadzą . Dobrze ze Gazprom oddał Polsce 6 miliardów, ale to PIS się o to bił , bo PO podpisało nie korzystną umowę dla Polski . Niemcy będą się cieszyć to prawda .jak wygra Trzaskowski który reprezentuje interesy Niemiec bardziej jak Polski . POwcy nic nie pamiętają ? ja pamiętam 8 lat rządów , znam ich poglądy i program , bieda, nędza bezrobocie ! tak rządzili i zero patriotyzmu Polski w ich programie . Wielka tragedia była przez 8 lat rządów PO. dla Polski i ludzi zwykłych .

  1. Tak wyglada człowiek chory z nienawiści do drugiego człowieka o innych pogladach.. Typowe dla przeciętnego wyborcy i sympatyka jarka . A te brednie powtarzane przez pisiorkow , jak to będzie żle jak wygra Trzaskowski możesz między bajki włożyć .Jak wygra Duda to dopiero cofniemy się do średniowiecza .będzie państwo totalno reżimowe . BO CAŁKOWITA WŁADZA W JEDNYCH RĘKACH RODZI TO SAMO CO W LATACH 30 W NIEMCZECH .

   1. PiS nawet z Dudą nie ma całkowitej władzy. Opozycja ma senat. Nie lubię PiS ani PO ale uważam, że destabilizacja nie jest potrzebne gdy mamy kryzys koronawirusa, tak na zdrowy rozsądek. Swoją drogą nie widzę nienawiści w komentarzu p. Piotra, właściwie opisał kilka faktów i tyle. I bądźmy poważni, LGBT czy Kościół to tematy marginalne. Nie łudzę się, PiS to socjaliści, ale trzeba powiedzieć, że PO podwyższało podatki i tak dalej. Trzeba przyznać, że PiS ma jako tako spójną wizję np: na współpracę energetyczną i wojskową z Ameryką (najlepsza broń, najlepsza armia), a UE i tak nas potrzebuje, więc nigdzie się stąd też nie wybieramy. Pozdrawiam Was.

  2. Racja wszystko przez Tuska, za ich czasów gołębie s..ły na niebiesko, parasole się w tyłkach otwierały a hełmy żołnierzom na lewą stronę wywijały.