Walc maturzystów ze „Staszica” ma już ponad milion wyświetleń (WIDEO)

Studniówkowy walc w wykonaniu uczniów IV LO podbił Internet. Maturzyści zatańczą go jeszcze raz – tym razem w programie emitowanym na żywo „Pytanie na śniadanie”.

Wideo, które pojawiło się na YouTube na tę chwilę ma prawie 1 130 000 wyświetleń. Jest to z pewnością niemały sukces. Nagranie udostępniane było na stronach największych stacji radiowych takich jak RMF.FM, ESKA, RMF Maxx i Radio ZET, a także na polskich serwisach internetowych m.in. WP, ONET czy dziennik.pl.

Walc zwrócił uwagę również telewizji. Uczniowie zatańczą w najbliższą sobotę o godzinie 8 na antenie TVP2 w programie emitowanym na żywo. Będzie to co prawda nieco okrojona wersja studniówkowego tańca, ale z pewnością nie mniej zachwycająca.

– Cała dyrekcja jest dumna z naszych tegorocznych maturzystów. Wyrazy uznania kierujemy do pani Anety Pszczoły-Dołęzkiej, która przygotowała choreografię i sprawowała opiekę nad młodzieżą. Walc jest wyjątkowym tańcem, do którego uczniowie przygotowywali się przez kilka miesięcy – mówi Stanisław Romanowski, dyrektor IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej. – Rozpiera nas duma, że mamy takich nauczycieli i taką młodzież. Cieszymy się, że tegoroczne wykonanie i choreografia walca znalazły takie uznanie zarówno wśród internautów jak i mediów. Jest to powód do zadowolenia, a także wyzwanie do dalszej pracy.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *