Wczesne rozpoznawanie chorób oczu dzięki EasyScan [REKLAMA]

Wczesne rozpoznawanie chorób oczu dzięki EasyScan [REKLAMA] 16

Badanie wzroku przeprowadzane za pomocą urządzenia Easyscan umożliwia wykonywanie obrazów siatkówki klasy medycznej w ciągu zaledwie trzech minut, bez potrzeby rozszerzania źrenicy.

Rozwiązanie to oferuje optykom narzędzia do wczesnej diagnostyki chorób oczu i edukowania konsumentów w zakresie zapobiegania im.

EasyScanwykorzystuje do obrazowania siatkówki technologię Scanning Laser Ophthalmoscope (SLO). Dzięki temu badaniu retinopiatie stają się łatwiejsze do wykrycia i możliwe jest wczesne postawienie diagnozy.

Zielony promień lasera pozwala na wykrycie nieprawidłowości w górnych warstwach siatkówki, natomiast promień podczerwieni umożliwia rozpoznanie problemów w nabłonku barwnikowym, naczyniówce i twardówce.

Badania za pomocą EasyScan dostępne są w terminie 17.09-28.09 w salonie optycznym OKULARIUM, przy ul. Narutowicza 51 w Białej Podlaskiej.

Dla pacjentów dostępny jest również gabinet Okulistyczny oraz specjaliści doboru okularów do posiadanej wady wzroku, gdzie przeprowadzane są BEZPŁATNE BADANIA WZROKU.

Wczesne rozpoznawanie chorób oczu dzięki EasyScan [REKLAMA] 17

Salon optyczny Okularium

Ul. Narutowicza 51

21-500 Biała Podlaska

Tel. 83 344 40 40

Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/

Bądź na bieżąco także na portalu Facebook https://pl-pl.facebook.com/optykaokularium/

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *