Wędki w dłoń i na zawody

Wędki w dłoń i na zawody 16
fot. archiwum

Jeśli od czasu do czasu lubisz połowić ryby, a może jesteś zawodowym wędkarzem, warto, byś przyjrzał się temu wydarzeniu bliżej.

3 czerwca (niedziela) organizowane są Otwarte Zawody Spinningowe w Terebeli. Zapisy na zawody odbywają się na stronie wydarzenia na Facebooku. Należy w dyskusji wpisać swoje imię i nazwisko. Aby twój udział był zatwierdzony, musisz pamiętać o spełnieniu wymagania, a jest nim posiadanie opłaconej karty wędkarskiej z wpisem lub opłacone jednodniowe zezwolenie które można pobrać na stronie internetowej Polskiego Związku Wędkarskiego.

Zawody rozpoczynają się skoro świt, bo o godzinie 5 odbędzie zbiórka uczestników na zbiorniku Terebela od drogi do Leśna Podlaska (po lewej stronie zbiornika nr 1). Każdy uczestnik otrzyma zestaw gum firmy Relax Lures o wartości około 60 zł. Następnie odbędą się czynności organizacyjne, później nastąpi „czesanie wody” od 5.30 do 9.30. Od 9.30 do 10.30 obędzie się zliczanie wyników, zdawanie przywieszek i najważniejsze, czyli ogłoszenie wyników i rozdanie nagród. O 10.30 zaplanowano integracyjne ognisko dla wszystkich wędkarzy.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *