#WesprzyjLokalneFirmy : Bądzmy solidarni z lokalnym biznesem. Zapłaćmy teraz, usługi odbierzemy później

#WesprzyjLokalneFirmy : Bądzmy solidarni z lokalnym biznesem. Zapłaćmy teraz, usługi odbierzemy później 16

”Nie pozwolę Ci się zamknąć” czyli jak możesz pomóc mikroprzedsiębiorcom? Akcja Krajowej Izby Gospodarczej opiera się na systemie zaliczek na poczet usług i produktów zakupionych w przyszłości. Wychodzi naprzeciw najbardziej narażonej grupie – mikroprzedsiębiorców. 

Jesteś klientem?

1. Zgłoś się do lokalnego przedsiębiorcy, z usług którego korzystasz. To może być Twoja ulubiona restauracja, cukiernia, fryzjer, kosmetyczka, siłownia, skład budowlany w Twoim mieście.

2. Zaproponuj zaliczkę na rzecz usług/towarów, które chcesz zakupić w przyszłości. Twoje wsparcie pozwoli małym przedsiębiorcom na przetrwanie kryzysu – zapłacenie czynszu, zapłacenie ZUS, zapłacenie części pensji pracownika.

3. Pobierz paragon lub fakturę zaliczkową. W przyszłości będzie to podstawa do odebrania usługi lub produktu!

#WesprzyjLokalneFirmy : Bądzmy solidarni z lokalnym biznesem. Zapłaćmy teraz, usługi odbierzemy później 17

Jesteś przedsiębiorcą?

1. Zachęcaj stałych klientów do udziału w akcji.

2. Pobierz plakat i powieś go w swojej firmie w widocznym miejscu.

3. Wydaj paragon lub fakturę zaliczkową. W przyszłości będzie to podstawa do odebrania przez Klienta usługi lub produktu! Poniżej znajduje się regulamin wraz z instrukcją, jak wprowadzić zaliczkę na kasę fiskalną lub wystawić fakturę zaliczkową.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE >>KIG.PL<<

Udostępnij!

Komentarze: 6

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Fajny pomysł tylko że ci przedsiębiorcy wykorzystują pracowników. Kupują se super bryki wyjeżdżają za granicę a pracownik za najniższa krajowa albo i to nie.

  2. Pismaki z BP24 Ziemia ! Halo Tu Ziemia! A może to niech te firmy wesprzą tych ,których wcześniej zwolnili ? Nie jeden przerabiał już temat z zapłatą z góry.

  3. Bialskiego pazernego przedsiebiorce? W zyciu nie pomoge. Nie mówię ze wszyscy ale większość bialskich przedsiebiorcow wykorzystuje pracowników i w porownaniu ze swoimi przychodami i zarobkami w kraju placi pracownikom jak psom. Teraz szukaja empatii?? Żałosne.

  4. Wesprzyjcie przedsiębiorcę co importuje karnisze z Chin bo nie ma na nowego Mercedesa. W pracy wyzysk za minimalne.