#WesprzyjLokalneFirmy : Ksiązka na telefon w Słoniu

#WesprzyjLokalneFirmy : Ksiązka na telefon w Słoniu 15

W ramach akcji #WesprzyjLokalneFirmy podczas stanu epidemii koronawirusa promujemy możliwość kupowania książek w firmie z Białej Podlaskiej. Księgarnia Słoń mieszcząca się na deptaku (ul. Brzeska) zachęca kupowania Książki na telefon.

Księgarnie stacjonarne to nie tylko sklepy z książkami – w 2019 roku księgarnie zorganizowały co najmniej 1000 bezpłatnych wydarzeń literackich dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Lokalne księgarnie stacjonarne to najczęściej małe firmy rodzinne – w przeciwieństwie do sieci większość z nich, ze względu na drastyczny spadek sprzedaży książek, nie przetrwa epidemii. – Włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji książka na telefon. Można składać zamówienia przez. Facebooka, telefon bądź mail. Wystarczy wybrać nasza księgarnie i wszystkie dane kontaktowe się pojawia. Oferujemy nie tylko książki – podkreśla Agnieszka Kowalska, właścicielka księgarni Słoń.

Jak zamówić książkę?
Wystarczy wybrać księgarnię z  listy na stronie http://ksiazkanatelefon.pl/ i skontaktować się z nią o dowolnej porze, telefonicznie lub przez media społecznościowe (w ciągu dnia). Poinformować księgarnię, że dzwonisz z akcji Książka na telefon – zapytać o tytuł, którego się szuka lub poprosić księgarzy o rekomendacje (możesz np. poprosić o zdjęcia regałów lub transmisję live z księgarni!). Wszystkie księgarnie biorące udział w akcji realizują wysyłki na terenie całego kraju

Księgarnie biorące udział w akcji zachowują wszelkie środki ostrożności zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Zdajemy sobie sprawę, że obecny kryzys dotyka nas wszystkich, ale jeśli planujesz kupić książki – zamów je w najbliższym czasie w lokalnej księgarni (to najlepszy sposób na wsparcie tych miejsc).

My jako portal będziemy w ramach tekstów promocyjnych bezpłatnie umożliwiać kontakt naszych czytelników z przedsiębiorstwami.

Potrzebujesz naszego wsparcia napisz do nas w wiadomości prywatnej na naszym facebooku lub na e-mail: [email protected]

Udostępnij!

Komentarze: 2

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *