Widziałeś ten wypadek? Policja szuka świadków

Widziałeś ten wypadek? Policja szuka świadków 16

Bialscy mundurowi prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło na początku października na krajowej „dwójce” w Styrzyńcu. Osoby posiadające informacje na ten temat proszone są o kontakt z policją.

Wydział Kryminalny bialskiej komendy poszukuje świadków zdarzenia, które miało miejsce 9 października. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Audi, jadąc od strony Białej Podlaskiej, prawdopodobnie w wyniku nieprawidłowego wyprzedzania ciągu pojazdów, a w szczególności osobowego peugeota, zmusiła jadące auta do zmiany toru jazdy. Przyczyniła się tym samym do zderzenia samochodu marki Peugeot z naczepą samochodu ciężarowego. W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca peugeotem – wyjaśnia podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy.

Kierująca audi po zdarzeniu odjechała w kierunku Międzyrzeca Podlaskiego, nie udzielając pomocy osobie poszkodowanej. Model jej samochodu to prawdopodobnie A3 lub A4, typu sedan, koloru czerwonego z napisem na bocznej stronie drzwi „pojazd zastępczy”. Auto posiadało też prawdopodobnie przyciemnione tylne szyby boczne, a początkowe numery rejestracyjne to „WS”.

– Za kierownicą samochodu siedziała kobieta w wieku około 40 lat o blond włosach, długości do ramion, miała założone okulary przeciwsłoneczne – dodaje rzecznik. Świadkowie zdarzenia lub osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z komendą pod nr tel. 83 344-84-44 lub 112.

Udostępnij!

Komentarze: 10

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Rok temu w podobnej sytuacji znalazła się moja żona. Nikt nic nie widział i nie słyszał. Pomocy udzieliła nadjeżdżająca karetka a sprawca zbiegł z miejsca wypadku. Sam po kilku dniach znalazłem sprawcę i auto, które stało już u lakiernika, a policja nawet nie chciała zabezpieczyć części po drugim pojeździe. Gratuluję skuteczności…

  2. Głęboko wierzę, że nasi dzielni świetnie wyszkoleni i w wyposażeni policjanci rozwikłają powyższą zagadkę. Chyba nie po to jojo dał im tak wysokie podwyżki aby zajmowali się tylko wykonywaniem planów mandatowych…

  3. Dokładnie może przepis trzeba podać, a więc Panowie najpierw wychwytujemy z rejestru wszystkie samochody marki Audi na tablicach WS koloru czerwonego. Potem sprawdzamy w ilu przypadkach auto zarejestrowane jest na firmę, następnie zostanie skreślenie aut zarejestrowanych na firmy inne niż związane z branżą motoryzacyjną/ubezpieczeniową. Acha dla ułatwienia osobiście zawęziłbym obszar poszukiwań do samochódów max 10 letnich.