Wielka Gala MISS AWF już dziś

Wielka Gala MISS AWF już dziś 16

Dzisiejszego wieczoru dowiemy się, która studentka bialskiej filii Akademii Wychowania Fizycznego zyska miano najpiękniejszej. Wybory miss to jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez studenckich. Portal Biała24 objął to wydarzenie patronatem medialnym. 

W ubiegłym roku tytuł Miss AWF powędrował do Oliwii Gylys. O tym, kto otrzyma go tym razem, przekonamy się już dzisiaj (28 marca). Rozpoczęcie gali zaplanowane jest na godzinę 18. Coroczna impreza tradycyjnie odbędzie się na hali przy ulicy Marusarza 8 w Białej Podlaskiej. Na publiczność jak zawsze czeka nieziemska oprawa świetlno-muzyczna, niesamowite wyjścia, występy artystyczne, film z przygotowań, konkursy i oczywiście piękne kandydatki.

Wstęp na galę jest darmowy. Jedynym warunkiem jest posiadanie specjalnej opaski lub zaproszenia. Otwarcie drzwi o 17.30. Dla tych, którym nie uda się zdobyć wejściówki mamy dobrą wiadomość. Przebieg gali będzie można śledzić na bieżąco na fanpage portalu Biała24. Podczas wydarzenia będzie prowadzona transmisja na żywo. To będzie niesamowite show z największą dawką emocji! Po gali, wzorem lat ubiegłych, odbędzie się szalone after party w Klubie Gramofon. Start o godzinie 21.

A tak było w ubiegłym roku.

ZOBACZ TAKŻE: Fotorelacja z wyborów Miss AWF 2017/2018

ZOBACZ TAKŻE: Wydarzenie na Facebooku

Wielka Gala MISS AWF już dziś 17

Udostępnij!

Komentarze: 1

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *