Wielka premiera w ten piątek

Wielka premiera w ten piątek 15

Zaplanuj sobie wakacyjny piątek z kinem Merkury w Białej Podlaskiej. Będzie można obejrzeć kolejną cześć kultowej komedii.

„Mamma Mia: Here We Go Again!” to druga część popularnej komedii „Mamma Mia!”, która odniosła wielki sukces. Twórcy hitu ponowie zapraszają na spotkanie z ukochanymi postaciami i muzyką zespołu ABBA w zupełnie nowym wykonaniu filmu. Do oryginalnej obsady sprzed dziesięciu lat dołączyły nowe postacie. Na ekranie zobaczymy m.in. Meryl Streep, Pierce’a Brosnana, Colina Firtha oraz Stellana Skarsgårda.

Nowa część filmu opowiada o Sophie, która spotyka się na greckiej wyspie Kalokairi z przyjaciółkami swojej matki Donny. Dziewczyna ogłasza im, że jest w ciąży, jednak obawia się, że samodzielnie nie uda jej się wychować dziecka. Kobiety oferują swoją pomoc, a do spółki dołączają także mąż matki Sam oraz jej byli partnerzy: Harry i Bill. Wszyscy zaczynają opowiadać historię nastoletniej Donny, która została matką w młodym wieku i samodzielnie wychowywała dziecko, jednocześnie prowadząc grecką willę oraz śpiewając w girls bandzie.

Premiera popularnego musicalu na ekranie bialskiego kina odbędzie się już 27 lipca. Bilety można zarezerwować pod numerem tel. (83) 343 28 97 lub na stronie www.kinomerkury.pl.

Wielka premiera w ten piątek 16

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *