Wielkanoc motywem przewodnim konkursu

Wielkanoc motywem przewodnim konkursu 16

W gminie Leśna Podlaska właśnie ruszył konkurs na najpiękniejszą kartkę wielkanocną. Przy ich ocenie komisja weźmie pod uwagę nie tylko estetykę wykonania, ale również walory artystyczne prac oraz dobór materiałów.

Celem konkursu jest przede wszystkim upowszechnianie i kultywowanie tradycji związanej ze świętami wielkanocnymi, a także rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej. Uczestnikami konkursu mogą być wszyscy mieszkańcy gminy Leśna Podlaska. Każdy może dostarczyć jedną kartkę wielkanocną wykonaną dowolną techniką na formacie A5. Prace należy dostarczyć do 1 kwietnia, natomiast rozstrzygnięcie zaplanowane jest na 10 kwietnia o godzinie 17 w Gminnym Ośrodku Kultury w Leśnej Podlaskiej.

ZOBACZ TAKŻE: Regulamin

Przy okazji warto wspomnieć, że GOK organizuje rodzinne warsztaty wielkanocne. Pierwsze zajęcia odbędą się już jutro (15 marca) i głównym tematem będą tulipany z krepiny. Na następnych warsztatach (22 marca) uczestnicy skupią się na wykonaniu kartek wielkanocnych. Z kolei 29 marca będą powstawały kwiaty do palmy wielkanocnej, a 5 kwietnia przyjdzie czas na jej wicie. Wszystkie zajęcia rozpoczną się o godzinie 16 w świetlicy wiejskiej w Starej Bordziłówce. A po warsztatach odbędzie się konkurs z nagrodami na najładniejszą palmę wielkanocną.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *