Wierzący podziękują Panu za jego łaski

Wierzący podziękują Panu za jego łaski 16
Fot. facebook Biała dla Jezusa

Kto śpiewa, modli się dwa razy. Podczas koncertu katolicy będą wielbić Boga i podziękują za łaski i będą wołać o pomoc do Ducha Świętego. Partnerem medialnym wydarzenia jest Biała24 – www.bp24.pl

31 maja w uroczystość Bożego Ciała o godzinie 19 w Parku Radziwiłłowskim odbędzie się czwarty koncert  uwielbienia pod hasłem „Biała dla Jezusa 2018”. Organizatorami są Fundacja Dziesięć Talentów, Duszpasterstwo Akademickie Biała Podlaska oraz Domowy Kościół. Wokalne uwielbienie Jezusa poprowadzi zespół Deus Meus. To inicjatywa skierowana zarówno dla wierzących, jak i tych, którzy szukają swego miejsca w Kościele. Koncert będzie bogaty w występy muzyczne i wokalne, przerwane momentami na zadumę. Wieczór chwały zakończy się błogosławieństwem. Wstęp na wydarzenie wolny.

Wierzący podziękują Panu za jego łaski 17

Udostępnij!

Komentarze: 8

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. odwracają się bo to nie jest Prawdziwa Wiara, katolicka, która była wiarą naszych przodków; to jest marna podróba, którą starają się nam wcisnąć od kilkudziesięciu lat (po nie szczęsnym Soborze watykańskim 2).

 1. a to można wierzyć płytko? hahaha czyli tytuł artykułu jawnie pokazuje o płytkości ale zarazem jak sprawdzi CZY TYLKO PRAWDZIWIE WIERZĄCY będą w tej szopce na pokaz uczestniczyć ? hipokryzja i obłuda w najlepszym możliwym wydaniu……

  1. Płytko wierzących jest wokół nas wielu.Są to ci wszyscy ,którzy gardzą Żydami,ateistami,gejami,ludzmi o nie-białej karnacji skóry.Gardzą,a jednocześnie co tydzień / albo i częściej/wznoszą w kościele ręce do Boga.

   1. nie gardzą, tylko są krytyczni wobec żydów, za ich przewrotność a ostatnio chamskie ataki na Naszą Ojczyznę; tolerują ateistów, ale przecież nie muszą ich lubić..; nie akceptują gejów, bo nie dość, że prowadzą oni grzeszne życie, to w dodatku jest to wbrew naturze. też nie lubią i są przeciw intruzom muzułmańskim(nie-białej karnacji ), którzy do tej pory nic dobrego dla Europy nic nie zrobili (wręcz pzreciwnie).. Bo wierzący to nie jest i nie może byc „ciamajda”, która z wszystkim i wszystkimi się zgadza. Katolik bierze przykład z Świętych, Ba ! Nawet z samego Pana Jezusa, a On często (sic!) nie przebierał w słowach, i .. czynach, gdy zachodziła taka akurat potrzeba.

 2. Czwartek, Bożego Ciała – Bądźmy tradycyjnymi Katolikami, tak jak nasi przodkowie. Uroczystość Bożego Ciała to czas refleksji i zadumy nad wielką tajemnicą Mszy Św. – Ciała i Krwi Pana Naszego Jezusa Chrystusa
  Starajmy się nie uczestniczyć w tym dniu w głośnych zabawach, koncertach, choćby miały one w nazwie chrześcijański … Pan Jezus powiedział „Strzeżcie się pilnie fałszywych proroków, którzy do was przychodzą w odzieniu owczym”.

 3. Już po imprezie, zespół taki sobie…i ci nachalni wolontariusz, którzy zbierali datki na organizację, czyżby sponsoring nie wystarczył??