Wilki główną atrakcją Dni Międzyrzeca

Wilki główną atrakcją Dni Międzyrzeca 15

W ostatni weekend maja w Międzyrzecu nie zabraknie atrakcji. Koncert kultowego zespołu Wilki to tylko jedna z nich. Sprawdź, co będzie się działo w mieście za niespełna dwa tygodnie.

Dni Międzyrzeca odbędą się 26 i 27 maja na Międzyrzeckich Jeziorkach. Pierwszego dnia o godzinie 10 na stadionie miejskim wystartuje III Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Oldboy. Podczas tej sportowej imprezy nie zabraknie gościa specjalnego, którym będzie Piłkarska Reprezentacja Dziennikarzy Sportowych. Kilka godzin później, a dokładnie o 14 na Międzyrzeckich Jeziorkach rozpocznie się piknik rodzinny. Moc atrakcji czeka szczególnie na dzieci, które bezpłatnie będą mogły skorzystać z dmuchanych zamków czy wziąć udział w różnego rodzaju konkurencjach sportowych i zabawach integracyjnych.

O godzinie 18 przyjdzie czas na blok koncertowy. Rozpocznie się on rockowym brzmieniem, o który zadbają Black Orange oraz Kartel. Później sceną zawładnie DJ ZiSa, czyli Piotr Trochimiak. DJ wprowadzi zebranych w klubowy klimat. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Wilki, czyli fenomen polskiej sceny muzycznej początku lat 90. Grupa zadebiutowała w 1992 roku. Założył ją Robert Gawliński, kompozytor oraz autor tekstów. Na zakończenie imprezy przewidziano pokaz fajerwerków.

Tak przedstawiał się plan pierwszego dnia imprezy, jednak również kolejnego dnia nie zabraknie atrakcji. W niedzielę od 16 do 19 potrwają Zawody Strongman. Teren Międzyrzeckich Jeziorek wypełni się polskimi gwiazdami tego sportu. Zawody poprowadzi Tomasz Nowotniak, Wicemistrz Europy Strongman 2004. Zwieńczeniem Dni Międzyrzeca będzie seans kina plenerowego, który odbędzie się o godzinie 21.

Patronat nad wydarzeniem objął portal Biała24 – www.bp24.pl

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *