Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Czytelniku !

Abyśmy mogli dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne, zdjęciowe oraz wideo i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści do Twojego zachowania. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

Kto administrować będzie Twoimi danymi?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Przedsiębiorstwo Kreatywne (dalej będziemy zwani „BIAŁA24”)). Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w polityce prywatności.

Jakie to dane?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów, ogłoszeń i innych funkcjonalności udostępnianych przez BIAŁA24, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności, między innymi aby:
• dopasować treści stron i ich tematykę, według Twoich zainteresowań
• zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług,
• dokonywać pomiarów statystycznych

Czy przekazujemy dane i komu?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie masz prawa?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

Podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę naciśnij przycisk „PRZEJDŹ DALEJ”, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług BIAŁA24.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zmieniając ustawienia w polityce prywatności (są tam również opisane wszystkie wszystkie definicje oznaczone symbolem).
ZESPÓŁ BIAŁA24

Wilki główną atrakcją Dni Międzyrzeca - Biała24

Wilki główną atrakcją Dni Międzyrzeca

W ostatni weekend maja w Międzyrzecu nie zabraknie atrakcji. Koncert kultowego zespołu Wilki to tylko jedna z nich. Sprawdź, co będzie się działo w mieście za niespełna dwa tygodnie.

Dni Międzyrzeca odbędą się 26 i 27 maja na Międzyrzeckich Jeziorkach. Pierwszego dnia o godzinie 10 na stadionie miejskim wystartuje III Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Oldboy. Podczas tej sportowej imprezy nie zabraknie gościa specjalnego, którym będzie Piłkarska Reprezentacja Dziennikarzy Sportowych. Kilka godzin później, a dokładnie o 14 na Międzyrzeckich Jeziorkach rozpocznie się piknik rodzinny. Moc atrakcji czeka szczególnie na dzieci, które bezpłatnie będą mogły skorzystać z dmuchanych zamków czy wziąć udział w różnego rodzaju konkurencjach sportowych i zabawach integracyjnych.

O godzinie 18 przyjdzie czas na blok koncertowy. Rozpocznie się on rockowym brzmieniem, o który zadbają Black Orange oraz Kartel. Później sceną zawładnie DJ ZiSa, czyli Piotr Trochimiak. DJ wprowadzi zebranych w klubowy klimat. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Wilki, czyli fenomen polskiej sceny muzycznej początku lat 90. Grupa zadebiutowała w 1992 roku. Założył ją Robert Gawliński, kompozytor oraz autor tekstów. Na zakończenie imprezy przewidziano pokaz fajerwerków.

Tak przedstawiał się plan pierwszego dnia imprezy, jednak również kolejnego dnia nie zabraknie atrakcji. W niedzielę od 16 do 19 potrwają Zawody Strongman. Teren Międzyrzeckich Jeziorek wypełni się polskimi gwiazdami tego sportu. Zawody poprowadzi Tomasz Nowotniak, Wicemistrz Europy Strongman 2004. Zwieńczeniem Dni Międzyrzeca będzie seans kina plenerowego, który odbędzie się o godzinie 21.

Patronat nad wydarzeniem objął portal Biała24 – www.bp24.pl

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *