Wirus krąży w województwie. W Białej dwa nowe podejrzenia

Wirus krąży w województwie. W Białej dwa nowe podejrzenia 15

W województwie mamy kilka nowych przypadków zachorowania na koronawirusa. Dobra wiadomość jest taka, że w lubelskim pięć osób wyzdrowiało. W Białej Podlaskiej zaś znalazły się dwa nowe przypadki podejrzenia zakażenia.

– Wszystkie dotychczasowe wyniki są negatywne. Wczoraj do bialskiego szpitala trafiły dwie osoby z podejrzeniem koronawirusa. Pacjenci znajdują się w obszarze izolowanym. Oczekujemy na wyniki – informuje Magdalena Us, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej.

Na terenie województwa lubelskiego wśród osób, u których zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych jest pięć osób wyleczonych. – Jedna osoba z powiatu kozienickiego, która była hospitalizowana w jednoprofilowym szpitalu zakaźnym w Puławach oraz cztery osoby z powiatu lubelskiego związane z pierwszym przypadkiem zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na terenie województwa lubelskiego – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

Udostępnij!

Komentarze: 10

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Tak, były chore i teraz wyzdrowiały. Cytuję „Dobra wiadomość jest taka, że w lubelskim pięć osób wyzdrowiało.”
   Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem a jeśli masz z tym problemy to czytaj kilka razy i na wszelki wypadek nie komentuj.
   Dodam, że w Lubelskim dotychczas zachorowały 74 osoby.

 1. Rząd walczy z wirusem, platforma obywatelska walczy z rzadem, a wirus nie wybiera…Posłuchajcie co peło wyprawia w Sejmie.

 2. A ja podejrzewam, ze sąsiad jest pedałem, bo dziwnie mi się przygląda. Ale to jest niepotwierdzone! Wasze rewelacje brzmią podobnie. Skończcie siać panikę i zacznijcie pisac o POTWIERDZONYCH i ZBADANYCH przypadkach.

 3. Ci wszyscy co z taka panika i zatroskaniem o przyszlosc piszecie…Musicie sobie włożyć ząbek czosnku do nosa i do spodni….To podobno pomaga na Panikę. I mniejsze prawdopodobienstwo użycia pieluchy.