Wirus w powiecie nie odpuszcza

Wirus w powiecie nie odpuszcza 16

Osiem przypadków zakażenia koronawirusem w powiecie bialskim, jeden w Białej Podlaskiej to bilans potwierdzonych wyników minionej doby. 

– Na terenie województwa lubelskiego mamy dziesięć nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą m.in. mężczyzny w wieku powyżej 60 lat z powiatu bialskiego, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym,  kobiety w wieku powyżej 60 lat z powiatu bialskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym, mężczyzny w przedziale wieku 41-60 z powiatu bialskiego, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym,  kobiety w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu bialskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym, dwóch mężczyzn w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu bialskiego, którzy mieli styczność z przypadkiem potwierdzonym, kobiety w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu bialskiego, która miała styczność z przypadkiem potwierdzonym,  mężczyzny w przedziale wieku 0-20 lat z powiatu bialskiego, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym oraz mężczyzny w wieku powyżej 60 lat z Białej Podlaskiej, który miał styczność z przypadkiem potwierdzonym – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

Udostępnij!

Komentarze: 22

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

 1. Tak jasne jest więcej tylko testów nie robią… W jednej miejscowości była kobieta która miała wynik pozytywny a latala po wsi zamiast w domu siedzieć.. Jest umysłowo chora ma żółte papiery a sanepid tak się interesował że dopiero po 2.dnich ja zabrali do wariatkowa.. _Żenada ilu mogła ludzi zarazić w tym czasie? Tak to działa! A osobom które miały z nią styczność każą w domu tylko siedzieć zamiast przebadać..

 2. Nie robią testow i taki finał chorych jest więcej.. Był przypadek wykryty u kobiety wynik pozytywny a nikt tym się nie zajął przez 2 dni łaziła po wiosce bo jest chora umysłowo ma żółte papiery nie usiedziała w domu. Sanepid dopiero na 3 dzień znalazł jej miejsce w psychiatryku… Ile do tad ludzi mogła zarazić? Taka to organizacja mają wszystko gdzieś i testów nie robią ludziom którzy mieli z nią kontakty..

 3. Faktycznie, wirus w mieście Biała Podlaska nie odpuszcza ! Portal internetowy Bp24 nawet nie zauważył wizyty Prezydenta R.P. w Naszym Mieście. Wstyd mi za Pana Prezydenta…Naszego Miasta, że też przeoczył tę wizytę. Wiem, kampania, ale jaką klasę by pokazał, wychodząc i mówiąc : ,,Witamy w Naszym Mieście,,,. A całkowita deklasacja, to hałaśliwa grupka na cokole… ,,Postawcie ich wysoko, niech każdy zobaczy ich małość. ,,

  1. Duda nie jest prezydentem . Jest kandydatem na ten stołek . Także fanfary mu się nie należą . Kapujesz pisiorku . Wirus poważniejsza sprawa niż Duda KTÓRY MA CIĘ W DU..Ę .

   1. Do „znafcy” RUMCAJSA.
    A kto obecnie twoim zdaniem jest prezydentem RP?
    Małe t zamierzone bo na wielkie trzeba zasłużyć.

  2. lepiej bym tego nie ujęła, a te dzieci ( młode dziewczyny) to totalna porażka – żal tych dziewczyn, pewnie nic z tego nie rozumiały, ale ktoś im kazał tam być….upadek wartości ….totalny.

  3. To nie prezydent a sekretarz z uprawnieniami kaczyńskiego. A wszystko z małej litery z powodu braku szacunku.

 4. To prawda Nasz Prezydent powinien przywitać Prezydenta Dudę nie ważne że Go nie akceptuje tego wymaga kultura no niestety kultury w tym wypadku nie było. Przykre ale prawdziwe

 5. Haha! Dobrze napisane. Mi też jest wstyd za Pana Prezydenta. Za te wszystkie brednie, które mowi. Aż wstyd się przyznać znajomym spoza Polski, że mamy prezydenta,który ma tak zacofane poglady i jest tak krotkowzroczny. Także wcale mnie nie dziwi,że miasto postawiło bezpieczenstwo i zdrowie ludzi ponad powitania pana Dudy i PRZED panem prezydentem miasto nie ma się czego wstydzić.

 6. Szanowni, mimo iż Pan Prezydent Litwiniuk jest z PO a bardziej KO ostatnio jest przede wszystkim Prezydentem miasta Biała Podlaska, a Prezydent Duda faktycznie mimo iż jest kandydatem to najpierw jest prezydentem Polski, więc wirus nie ma tu nic do rzeczy są zasady które wypada, a nawet trzeba brać pod uwagę pełniąc urząd Prezydenta miasta, mimo sympatii do Prezydenta Litwiniuka uważam, że popełnił faux pas.

 7. W pełni się zgadzam.Obecny Pan Prezydent A. Duda został wybrany w sposób demokratyczny.Ci ,którzy z tym do tej pory nie potrafili się pogodzić jest sporo. To nie oznacza jednak, że mają prawo obrażać prawnie wybranego Prezydenta. Świadczy to o kulturze osobistej człowieka. Jeżeli na boisku wygra drużyna przeciwnika, to mamy prawo obrażać się za to, fochy stroić i mieć pretensje , że wygrała?

 8. „podziękować” dla pinokia !!!!!! Niech teraz sam przyjedzie do Białej i nagina, wyłapuje wszelkie kontakty i załatwia wymazy, i wsadza ludzi w kwarantannę, kontakt z kontaktem itd !!!!!!!!! A tą beznadziejną robotę odwalają pracownicy Sanepidu za hu… we pieniądze !!!!!!!

 9. Czemu pewna pani z UP ktora jest z piszczaca nie poniosla jeszcze konsekwencji prawnych z racji ze wiedziala iz ma koronawirusa a chodzila do pracy i po innych instytucjach????? I mowila innym ze i tak wszyscy musza byc chorzy

 10. Wiecie co to „bullet pointy”? Naprawdę potrafią pomóc. Doszedłem do połowy tego tekstu i ciągle myślałem, że piszecie o jednej i tej samej osobie.