Wisznicka mila już po raz trzeci

Wisznicka mila już po raz trzeci 15
fot. archiwum

Każdy, kto tylko ma ochotę pobiec, może to zrobić już niedługo w Wisznicach – nieważne czy masz lat kilkanaście, czy kilkadziesiąt. Wisznice po raz trzeci organizują zawody dla biegaczy.

3 czerwca (niedziela) odbędzie się III edycja biegu na „Wisznicką Milę”. O godzinie 12 nastąpi ceremonia otwarcia zawodów, a zaraz po niej pierwsze starty małych biegaczy – chłopców na 400m i dziewcząt na 300m z klas I-III. Kolejną kategorią wiekową jest klasa IV-VI i w niej dzieci zmierzą się na dystansie 600m (dziewczęta) oraz 800m (chłopcy). Bieg rocznika 2002-2004 rozpocznie się o godzinie 13.15, a młodzi sportowcy sprawdzą swoje siły na dystansie 800m i 1000m, odpowiednio dziewczęta i chłopcy.

Na wisznicką milę zmierzą się także chodziarze nordic walking i dystans 1609 metrów w kategorii open wystartuje o godzinie 13.45. Wisienką na torcie jest bieg open na dystansie 10 km, którego start przewidziany jest na godzinię 14.05. W trakcie niego odbędzie się niezwykle osobliwy bieg na szpilkach, w którym „biegacze” będą się ścigać na co najmniej ośmiocentymetrowych szpilkach przez 100m.

Zgłoszenia należy złożyć osobiście w sekretariacie szkoły podstawowej w Wisznicach do dnia 25 maja lub przesłać na adres email szkoły podstawowej w Wisznicach – [email protected]

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *