Wjechał w drzewo. Pasażerka w szoku poszła do domu

FB_IMG_1530447727297
Fot. OSP Konstantynów

Kierujący samochodem osobowym marki Audi zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Świadkowie widzieli z nim kobietę. Policja znalazła ją dopiero w domu.

W nocy miał miejsce wypadek w miejscowości Kolonia Zakalinki. Samochód kierowany przez 29-letniego mężczyznę uderzył w drzewo. Na miejscu zdarzenia znajdował się tylko jeden poszkodowany, lecz z relacji świadków wynikało, iż z mężczyzną podróżowała również kobieta, którą policjanci odnaleźli w miejscu zamieszkania.

W akcji ratowniczej brały udział cztery zastępy straży pożarnej, pogotowie oraz policja. Pierwsza na miejscu była straż pożarna z Łosic, która prowadziła działania ratownicze oraz zabezpieczała miejsce zdarzenia. Samochód uległ całkowitemu zniszczeniu, straty oszacowano na około 7 tys. złotych. Akcja trwała ponad cztery godziny.

Udostępnij!

Komentarze: 7

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Co za patologia LBI…. Każdy jeden cwaniak w passacie miszczu kierownicy … Powinni obciążać za akcję straży i policji … Cholerne wiesnianki w passatach …

  2. Kolejny miszczu kierownicy …. Asfalt nie wyrobił pod kołami jego 20-letniego ałdi ….

  3. Passerattti na LBi kolego to nawet mogł być kierowca z na blachach LB. tablia to nie wszystko. A po za tym to nie passat tylko audi kolego, po za tym LB też najlepiej nie jeździ. Pozdrawiam LBI