Wjechał w tył ciężarówki. Kobieta z trójką dzieci w szpitalu

35206736_1908611342490893_7589730167249960960_n

Wystarczyła chwila nieuwagi. Mężczyzna, który siedział za kierownicą audi nie zachował wystarczającej ostrożności i wjechał w tył samochodu ciężarowego. Ruch odbywa się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (13 czerwca) około godziny 12 w Ciciborze Małym (gm. Biała Podlaska). Ciężarówka z naczepą zaczęła hamować, ponieważ znajdujący się przed nią pojazd skręcał w lewo. Natomiast kierowca audi nie dostosował prędkości i uderzył w tył samochodu ciężarowego. Duża siła uderzenia spowodowała, że niestety nie obeszło się bez obrażeń. Kierowca audi (26-latek z gm. Rossosz) wymagał pomocy medyków, której udzielono na miejscu. Do szpitala trafiła pasażerka osobówki wraz z trójką dzieci.

Udostępnij!

Komentarze: 8

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

    1. „U siebie” byli, bo Cicibór to wieś tumanie., skoro już tak żałośnie szufladkujesz, a jakże nieudolnie i idiotycznie przy okazji, bo gdzie się „wsiochy mają panoszyć”, jak nie na wsiach. I zgodziłbym się z moim przedmówcą, ale jednak nie mogę, bo tobie nie ma co się tam zepsuć, w tym łbie to już co najwyżej trociny są. Sam jestem z Białej i mieszkam tu, ale pochodząc z tej pipidówy i uważać się za wielkiego „miastowego”, jak to się wielu tu uważa, to jest jakieś grube nieporozumienie…

  1. Najprawdopodobniej kierujący tirem za późno wrzucił kierunek i kierujący audi nie wyhamował, to norma na tej drodze! Powinien być jakiś fotoradar, bo to nie pierwszy tego typu wypadek…

  2. Najlepiej teraz zrzucić winę na kierowcę samochodu ciężarowego,a gdzie jest bezpieczna odległość? a poza tym znam kierowcę z audi i wiem jak brawurowo jezdzi i w końcu się dojezdził.