Wjechała pod prąd. Uderzyła w inne auto

1kos

Doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem VW Passata. Według świadków, kierująca jechała ulicą pod prąd. Służby pracują na miejscu i ustalają przyczyny.

Strażacy wyjechali do zdarzenia drogowego dzisiaj (12 maja) około godziny 20.30. Okazało się, że doszło do stłuczki na ul. Kościelnej w Białej Podlaskiej. Strażacy musieli zablokować tam ruch i zabezpieczyć miejsce zdarzenia. Policjanci pracują na miejscu, by ustalić wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Z relacji świadków wynika, że kierująca Passatem wjechała w ul. Kościelną pod prąd i uderzyła w zaparkowane na jezdni Audi.

Udostępnij!

Komentarze: 7

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. Bezradny oraz LBI polecam wysłuchać wykładu dr T. Grzyba pt. Dlaczego ludzie wierzą w pseudoteorie? Może się szybko okazać, że macie zaburzenia w sferze selektywności pamięci i percepcji.

  2. patrząc po uszkodzeniach Audi to ta pani ma poważne problemy z oceną odległości, z oceną prędkości i z skupieniem (znaki w końcu jakieś tam obowiązują) !! i jeszcze na tej uliczce spowodować takie uszkodzenia…to z jaką prędkością ona jechała?! Skierować na badania…ale nie zwykłe lekarskie tylko psychotechniczne!

  3. W naszym mieście ul. Kazimierza Jagiellończyka, przy przedszkolu, jest też jednokierunkowa, ale nikt tego nie przestrzega. Ludzie jadą pod prąd i kierowcy jadący prawidłowo muszą zjechać na bok, aby nie doszło do kolizji.Znak, znakiem, a kierowcy jeżdżą jak im wygodnie.