Wjechała Touranem w rowerzystę. Mężczyzna przetransportowany śmigłowcem

Wjechała Touranem w rowerzystę. Mężczyzna przetransportowany śmigłowcem 16

43-letnia mieszkanka gminy Trzebieszów, kierując samochodem osobowym marki VW Touran, na łuku drogi najechała na poruszającego się środkiem jezdni nieoświetlonego rowerzystę. Obrażenia były na tyle duże, że musiał być przetransportowany do szpitala śmigłowcem. 

Jednośladem kierował 42-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski. W wyniku zdarzenia rowerzysta doznał obrażeń ciała i Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym został przetransportowany do szpitala. Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia drogowego potwierdzili, że kierująca pojazdem była trzeźwa, natomiast od 42-latka pobrana została krew do badań, które pozwolą ustalić stan w którym znajdował się mężczyzna w chwili zdarzenia. Do zdarzenia doszło w piątek popołudniu w Strzakłach.

Udostępnij!

Komentarze: 9

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

    1. Jeśli wina zostanie udowodniona to zapłaci ubezpieczyciel Pani. Następnie ubezpieczyciel zwróci się do sprawcy o zwrot pieniędzy wypłaconych z odszkodowania.

  1. Niech tak dalej jeżdżą bez oświetlenia. Po godzinie 15:30 jest już szaro a po drodze E30 w pobliżu Woskrzenice D. jedzie rowerzysta bez żadnego odblasku gdzie ruch jest nasilony o tej porze. Drugi przykład na odcinku Biała Podl. – Cicibór D. ciemna noc po godz. 19 rowerzysta bez oświetlenia, nawet z tyłu odblaskowego światła brak . I kierowca samochodu zawsze winny bo nie zauważył rowerzysty.

  2. Wszystie te holzwageny to kopciuchy. Większość powinna stać u Piotrowskiego w Puszczacu na szrocie. Szkoda rowerzysty A nie złomu. Pozdrawiam serdecznie kierowców Mercedesa. .

  3. Idź ty chłopie gumofilce w trawę wytrzyj bo sie ubrudzili przez dziurę w podłodze tej zachwalanej lymuzyny jak na krowi placek najechałeś wracając spod gieesu:-DD

  4. Nie ważne jakim autem. Rowerzyści mają wywalone na Ciebie i sobie jadą w nocy bez odblasku. Policja ma wywalone. Lepiej stać z laserem.
    A potem płacz i czyja wina? Drajwera!. Bo jakiś debil/ka nie miał odblasku/światełka. Niech się wezmą za rowery.