Włamał się do swojej znajomej

Włamał się do swojej znajomej 16

Za dwa przestępstwa odpowie 51–latek z gminy Janów Podlaski. Podejrzany jest o włamanie do domu swojej znajomej. Nie jest to jedyny czyn na jego koncie. 51-latek odpowie też za kradzież akumulatorów.

W miniony czwartek dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został o włamaniu do jednego z domów na terenie gminy Janów Podlaski. – Z relacji zgłaszającej wynikało, że wyjeżdżając pozostawiła zamknięty i zabezpieczony dom. Jednak po powrocie zobaczyła, że ktoś się do niej włamał – informuje podkom. Barbara Salczyńska- Pyrchla, oficer prasowy bialskiej policji. Jednaj sprawca nie znalazł w domu interesujących go przedmiotów, gdyż nie zginęło z niego nic wartościowego. Uszkodził jednak mienie na kwotę około 350 zł.

Kryminalni z Janowa Podlaskiego ustalili personalia mężczyzny podejrzanego o udział w zdarzeniu. Okazało się, że jest to 51–letni mieszkaniec gm. Janów Podlaski, znajomy pokrzywdzonej.

Okazało się, że nie jest to jedyny czyn na koncie 51-latka. Podejrzany jest on również o kradzież akumulatorów z koparki. Do tego zdarzenia doszło na początku września w Janowie Podlaskim, a wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonego na kwotę około 550 zł.

51-latek usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy oraz dobrowolnie poddał się karze. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *