Właściciel warsztatu nie chce oddać auta

Właściciel warsztatu nie chce oddać auta 15

Pomimo wielu wezwań właściciel warsztatu samochodowego nie chce oddać Volkswagena. Straty oszacowano na 45 tysięcy złotych.

Bialscy policjanci otrzymali zgłoszenie o przywłaszczeniu samochodu. Mieszkaniec Niemiec pozostawił auto do naprawy w warsztacie samochodowym, który znajduje się w gminie Rokitno. Właściciel pomimo kilkukrotnych wezwań do wydania auta nie chce tego uczynić.

Straty oszacowano na kwotę 45 tysięcy złotych na szkodę zgłaszającego.

Udostępnij!

Komentarze: 5

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. A czy właściciel tego warsztatu odprowadza wszystkie składki ????? Czy płaci podatki ???? Czy wszystkie naprawy wykonuje na fakturę lub rachunek i nie oszukuje państwa??? Czy legalnie zatrudnia pracowników z umową o pracę ???? Czy płaci składki , ubezpieczenie za pracownika? Czy pracownik ma płatny urlop w wysokości 26 lub 20 dni . Czy pracownik ma 4 dni urlopu na żądanie ????? Czy pracodawca przestrzega godzin pracy , czy za nadgodziny płaci extra ???? Czy pracownik miał szkolenie BHP przeprowadzone przez pracodawcę i czy są z tego dokumenty? Czy pracodawca dał pracownikowi odpowiednia odzież roboczą ???? To wszystko trzeba dokładnie sprawdzić ????