Właściwa reakcja i szybka interwencja służb uchroniła od tragedii

Właściwa reakcja i szybka interwencja służb uchroniła od tragedii 16

Bialscy policjanci wspólnie ze strażakami uratowali życie 71-letniemu mężczyźnie. Po wyważeniu drzwi mieszkania, funkcjonariusze udzielili poszkodowanemu pomocy do czasu przyjazdu na miejsce karetki pogotowia.

Wczoraj około godz. 14 dyżurny bialskiej komendy odebrał telefon od zaniepokojonych mieszkańców Białej Podlaskiej. Ze zgłoszenia wynikało, że nie mogą oni skontaktować się ze swoim znajomym, który ma problemy zdrowotne. Policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego natychmiast pojechali pod wskazany adres.

Drzwi mieszkania, w którym mógł znajdować się potrzebujący pomocy medycznej 71-latek, były zamknięte. Nie było słychać również telefonu, na który dzwonili mundurowi. Z uwagi na zagrożenie życia i zdrowia mężczyzny, na miejsce wezwana została załoga straży pożarnej, która wyważyła drzwi mieszkania. Wewnątrz, na łóżku, leżał nieprzytomny mężczyzna, który z trudem oddychał. Funkcjonariusze obydwu służb natychmiast przystąpili do udzielenia mu pierwszej pomocy przedmedycznej. Z uwagi na złe samopoczucie, mężczyzna został zabrany do szpitala.

Udostępnij!

Komentarze: 0

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *