Wojewoda koryguje. Kobieta jednak z powiatu radzyńskiego

Wojewoda koryguje. Kobieta jednak z powiatu radzyńskiego 16

Wczoraj komunikat wojewody o zakażonych osobach wskazywał, że kobieta w wieku 41-60 lat jest z powiatu bialskiego. Dziś dokonano korekty, kobieta jest z powiatu radzyńskiego. W naszym regionie są cztery przypadki zachorowań na COVID-19. Wszyscy to mieszkańcy Białej Podlaskiej.

– W związku z korektą, jaka wpłynęła z WSSE Lublin, kobieta w przedziale wieku 41-60 lat podana w komunikacie  13 kwietnia, pochodzi z powiatu radzyńskiego, nie zaś – jak błędnie podano – z powiatu bialskiego. Do dnia 14 kwietnia br. w powiecie bialskim nie odnotowano przypadku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 – podkreśla Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

Na terenie województwa lubelskiego mamy pięć nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Dotyczą: kobiety w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu puławskiego, kobiety w wieku powyżej 61 lat z powiatu puławskiego, kobiety w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu parczewskiego, mężczyzny w wieku powyżej 61 lat z powiatu radzyńskiego oraz mężczyzny w wieku 0-20 lat z powiatu radzyńskiego. Wszystkie osoby są w stanie dobrym i miały styczność z przypadkiem potwierdzonym.

Na dzień 14 kwietnia na godz. 10.00 na terenie województwa lubelskiego odnotowano w sumie 244 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 10 osób zmarłych i 78 ozdrowieńców.

Udostępnij!

Komentarze: 4

Twój E-mail nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe zostały oznaczone *

  1. „Do dnia 14 kwietnia br. w powiecie bialskim nie odnotowano przypadku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2” to w końcu mamy tych chorych czy nie? Poprzedni artykuł mówił o czterech zachorowaniach w Białej Podlaskiej…

  2. JA mam wszystkie objawy korony i każą mi chodzić do pracy i.t.p patrząc na ludzi to połowa jest zakażona tylko przechodzi to łagodnie i nie chcąc kłopotów milczy statystykii to lipa